Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Wéber Gábort melyik kommentáto...

Wéber Gábort melyik kommentátorral tudnád elképzelni hosszútávon?

Figyelt kérdés
Én Nagy Danival.

2021. júl. 21. 09:26
A kérdező szavazást indított:
Szeleczky Ádám
Újvári Máté
Michelisz Norbert
Nagy Dániel
Kiss Norbert
11 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
MN mióta kommentátor??
2021. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szokott szerepelni.
2021. júl. 21. 09:34
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Palik Lacival vagy Czollner Gyulával.
2021. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Egyik rosszabb mint a másik. Visszasírom Palikot és Czollnert.
2021. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pedig azoknál rosszabb páros nem volt, talán még ha Mezeit valamelyik mellé tennéd, az lenne csak igazán "ütős".
2021. júl. 21. 11:23
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Dehogynem volt rosszabb. Palik legalább Gyulából tudott szórakozást csinálni, és még ha sokszor hülyeségeket is beszélt (mindenkinek műszaki gondja volt, bármi történt), legalább próbálta fenntartani az érdeklődést, és voltak aranyköpései. Most meg mást sem hallani, csak hogy a számok ezt mondják, a számok azt mondják, a statisztikák szerint ez és ez van, a köridő és a gumik állapotának szorzata egy áldozati kecskével elosztva azt mutatja, hogy... Az idei fogadásos dolog még elment az elején, de abból sem sikerült semmi maradandót kihozni.


Értem én, hogy ez a számok sportja is, és figyelem is őket, de végső soron szórakozni ülök a TV elé, nem analizálni.

2021. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi volt szórakoztató abban, hogy egy nagyarcú ember - akinek az egoja is akkora volt, hogy nem tűnt fel neki, mennyire nincs az F1 szintjén - egy tőle is szakmaiatlanabb, de legalább szerény embert becsmérel és udvari bolondot csinál belőle. Ez szánni való viselkedés egy ilyen komoly és komplex sport közvetítése alatt, ráadásul éveken, évtizedeken át ebben a posvány minőségben közvetítették az RTL-en.
2021. júl. 21. 12:44
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Ádámra szavaztam, de szerintem a Szujó-Wéber páros volt a legjobb.
2021. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Volt hangulata, kicsit mondhatni amerikai volt a téma! Volt egy nagyszájú és egy szerényebb, aki beszélt minden másról, tökéletes páros mondhatni. Mai napig tudunk Paliktól idézni, a többiektől viszont semmit! Az meg hogy néha hülyeségeket beszélt....ki tudja mért, azért más világ volt az nagyon még akkor, kis TV-n nézni stb., Dávid Sándor bá is néha mondott érdekeseket sőt Gyula is....belefért, ők is csak emberek!
2021. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem inkább sötét korszak volt, mint amerikai. Bár a kettő nem minden esetben zárja ki egymást, sőt.
2021. júl. 21. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!