Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Király Lina youtuberről mi a...

Király Lina youtuberről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Lina és Panni a csatorna neve, de Panni már nem gyárt tartalmat

2021. júl. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

nekem szimpatikus lány. :) nem tudom, mennyi idős, gondolom fiatal, de már most több nyelvet beszél folyékonyan, pénzt keres, egyetemista... nem nézem a legtöbb videóját, de a pár alapján, amit láttam, teljesen okés.

18l

2021. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés olyan youtuber van, akinek nem untatnak halálra a videói, Lina az egyik. Szerintem ő kifejezetten kedves, értelmes lány és nagyrészt a videói is érdekesek (számomra)
2021. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Laposabb mint a Föld.
2021. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
túl sok a reklám
2022. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére hogy influencer, kifejezetten kedvelem mert tanult, okos, céltudatos lány és nem mutat rossz példát a követőinek mint pl. egy alpári, 8 osztályos farkas timi vagy bishbarbie..

A nyelvtanulós videóit kifejezetten szeretem, az erasmusom előtt sokat segítettek az ő és Panni erasmusos videói. Számomra hasznos tartalmakat gyárt lényegében.

2022. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!