Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Netflix adaptáció készülne...

Ha Netflix adaptáció készülne az Irénke életéből, akkor melyik színésznőt tudnátok elképzelni Irénke szerepében?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Elisabeth Moss
Amber Heard
Melissa McCarthy
Brie Larson
Amy Shumer
Sarah Jessica Parker
Alyssa Milano
Jada Pinkett Smith
Oprah Winfrey
egyéb, hozzászólásban leírom
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Octavia Spencerrel még meg is nézném, de gyanítom, hogy annyit nem tudnának neki fizetni, hogy ezt a mocskot vállalja. XD

Így maradna Mo'Nique vagy Queen Latifah az Irén, de azt már nem nézném.

2021. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vállalta a Thunder force-t is.
2021. júl. 22. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Persze, hogy vállalta, mert Melissa a legjobb barátnője, akinek a férje nem képes belátni, hogy sz*rt se ért a rendezéshez. Így inkább belerángatja az egész bagázst a hülyeségeibe, mintsem hagyná, hogy normális szerepeket vállaljanak. Bár egy gagyi film még mindig nem ejt akkora foltot a hírnevükön, mint egy ilyen trash, erre gondolkodás nélkül nemet mondd még egyébként az is, akinek nagyon kell a pénz.

De szerintem Rebel Wilson vállalná, habár kis púder kéne a hitelességhez, de egyébként pont Irén színvonalán mozog a színészi tehetségével, úgyhogy ő tökéletes lenne.

2021. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem Irénke játssza saját magát. Úgyis akkora "sztár" már ő elmondása szerint. Dokumentum film kéne legyen. 🤣🤣🤣
2021. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Petrát is fel lehetne rá kérni.
2021. júl. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akiket ezek közül láttam filmben/hallottam róla,azokat elképzeltem az Irénke dumájával pl egy ilyen veszekedésnél a Lacival,amikor üvölti,hogy ,,megértetted kobrakígyó",óriási lenne,de most komolyan😂 Még díjat is nyernének a doku-vígjátékkal+konyhai jelenetekhez a Ramsay-t berakhatnák
2021. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Rebel Wilson lenne szerintem is a legjobb,még külsőleg is könnyebb lenne megoldani,meg nem is lenne baj,ha nem ugyanolyan,ettől lenne poénosabb
2021. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eleve Irenke jatszana tobb okbol: 1. senki nem vallalna (fokepp ha dokomentum film lenne irenke eleterol) 2 Irenke elmondasa szerint o eleve egy sztar szoval biztos elvallalna a szerepet bar nem keves penzert (ha egy szelfi vele 1000 ft)
2021. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!