Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az h sokan elitélik...

Miért van az h sokan elitélik a TH. T a stílusuk miatt? Justin Bieber mivel jobb mint ők?

Figyelt kérdés
JB<-sztem nincs is jó hangja...kis takonykóros
2010. aug. 27. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanolyan rossz


TH, SP, Fluorid, Biber, Montana.


Áll mögöttük egy szép nagy marketing stáb. Akik őket megtervezik. A féleszű csajokat meg könnyű megvezetni. "Ez a menő arra menjetek!" és mint a birkák arra mennek!


Hé most a Konzerv cipő a menő 20 000 ért. Megveszik


Holnap azt mondják nekik hogy a "Bumburnyák sál" a menő 50 000 ért akkor azt veszik meg...


Gyökér naív emberek.

2010. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nos nekem mind a 2 egy szinten van.

Ez egyszerű. Mert most másik stílust favorizálnak az emberek. A TH-nak is rengeteg rajongója van teltházas koncerteket adnak, de vannak sokan akik nem szeretik. 20 emberből 1 biztosan TH-s.

JB most menő, szerintem is szép arca van és a szemei is szépek, de nem nagyon bírom (és mégcsak nem is az esetem csak aranyos) most meghallgatom de ennyi. JB-t is sokan nem szeretik, főleg mostanában, de a rajongótábora nagyon "védelmező". JB-t észrevételem szerint 20/5 ember szereti. Ez van. Majd ha mutálni kezd a hangja, és a végén rossz lesz, akkor lemondanak róla. De az se kizárt hogy jó hangja lesz de akkor már nem az a kisfiú lesz aki most sokan szeretnek.

Mostanában ezek a Disneys énekesek a menők, Miley, Selena, Jonas Brothers satöbbi.

Én maradok TSC-s

2010. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

most TH.s vagyok pedig régen utáltam őket...sztem tök jó fejek .

De Justin Bieber?! az öcsémnek több hangja van mint neki!!meg az az arc?! hát beszarás...kis buzernyás

2010. aug. 27. 23:31
 4/11 anonim ***** válasza:

ajj.istenem.-.-

mindenkinek más az ízlése.-.-

neked bejön a TH zenéje,nekem pl.nem.

én elviselem biebert,te nem.

miért kell rögtön leszólni?

Justin Bieber a tökéletes tiniideál.tényleg szép,és aranyos,de ettől függetlenül nem szeretem.

a zenéje mostanában már jobb.

amúgy a hangjáról annyit,hogy azért van hangja.nem olyan egetverő,de van.

2010. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

OMG :)

jól van most megértem h bedurcizol...azért elhúzhatnál ha nem tetszik vmi :)

Justin B. tinibálvány? o_O kössz de inkább nem :)

a zenéjétől meg agysorvadást kap az ember...nyálas és sz@r. :) te te attól lájkolhatod csak haggyál a tinibálványos szöveggel plííz :)

ŁŁŁ

2010. aug. 28. 00:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Ki az a TH?
2010. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Justin Bieber semmivel nem jobb, mint ők, hanem egy szinten vannak. JB-t felkapta a média és ezért sikeres, a Th meg azért, mert a sok, kis agymosott tinilányka zabálja őket, mert Bill cukcsimukcsi. AMúgy mindkettő egy kalap sz-art ér, már bocs. Mindkettőnek lányos hangja van, és sok tehetségük nincs. Esetleg Jb annyival férfiasabb, hogy nem festi magát.
2010. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem mondtma,hogy bieber jó.csak,hogy nem kell vele foglalkozni.elviselem a zenéjét.ha megy a tv-ben,nem kapcsolom el hanem lesz@rom.

ha ennyi tinipics@ imádja akkor ez már tinibálvány.:D

de TH és Bieber mánia tényleg egy szinten van.

2-3 év múlva a f@sz se fog rájuk emlékezni.:D

2010. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Huh régen meghalltam volna a Tokio Hotelért,annyira szerettem...Szerelmes voltam mind a 4-be...Meg a zenéjük is tetszett...aztán volt egy időszak,mikor rohadtul nem érdekelt már,most megjelent a legújabb albumuk észrevettem,hogy mennyire megváltozott a stílusuk és sokkal profibbak...Nekem nagyon tetszik a Humanoid és én is jó fejnek tartom őket...Justin Bieber hidegen hagy...Nem is szimpatikus,a zenéje is sz*r,beképzelt majom,én nem tudom végignézni egy videóklippjét sem,mert felidegesít!!!Olyan szánalmas szerntem...
2010. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagyok EMO-s...Utálom a No thanx-et,a Jonas Brothers-t,az Anti Fitness Clubbot,a Hannah Montanat,Justin Biebert,Sp-t,Lolát,Barbee-t...Semmi ilyesmit.Egyedül a Tokio Hotel,ami tetszik,ezek közül...Egyébként a rapp zenét meg az R'n'B-t szeretem...
2010. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!