Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alonso miért nem kedvelte...

Alonso miért nem kedvelte soha Vettelt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Vettelt én sem tudnám kedvelni.
2021. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2021. júl. 23. 10:40
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Van ez tenyérbemászó hülyegyerek arca, mellé ugyanez a stílus. A mezőny egyik sereghajtó pilótájaként évekig űrhajó volt alatta, amivel lazán nyerte a bajnokságokat... Nekem ennyi pont elég lenne.
2021. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2011 és 13-on kívül mikor volt még űrautója.
2021. júl. 23. 11:24
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

4

Attól mert Vettel bénázott vele még nem jelenti, hogy az autó volt rossz.

2021. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a 12-es nem is volt jó, se nem megbízható. A szezon utolsó negyedére lettek jók. 2010-ben meg a Ferrari volt jó, mégsem ők nyertek.
2021. júl. 23. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Vettelt versenyzőként én sem szeretem, és én sem tartom alegjobb pilóták egyikének, de mint magánszemély nagyon szimpatikus, normális, értelmes ember.

Alonso valószínűleg azért nem szereti, mert a Red Bullal több VB címtől megfosztotta őt, ahogy pl. Hamiltonnal is láttuk milyen "jó" volt a viszonya 2007-ben. Emberileg pl. Alonso sokkal kevésbé kedvelhető, bár ő is változott pozitív irányba az elmúlt évek során.

2021. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy Alonso szereti-e Vettelt nem tudom, de Vettel viszont fixen biztos, hogy nem tudja, hogy mi a helyzet kettejükkel, erről volt videó is az F1 csatornán ha jól emlékszem tavaly, amikor kiderült hogy jön Alonso vissza, Vettel azonnal semlegesen állt hozzá, látszott, hogy nem tudja mit mondjon erre kérdésre, míg Norris és Max arról beszélt milyen jó lesz majd nekik ez.
2021. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, arra emlékszem én is, pont emiatt merült is fel bennem ez a kérdés. Bár lehet nem egyre gondolunk, mert ott Max és Hamilton volt Vettelel:


https://www.youtube.com/watch?v=5-Ibj8xxO_g


Itt 2:10-től mondja, hogy őt nem zavarná a visszatérése, szerinte őt sosem kedvelte Alonso, ennek tudatában is tiszteli, amit elért, és ahogy versenyez. De arra nem tért ki (bár nem is ment bele a kérdező), hogy szerinte miért lehet ez.

2021. júl. 23. 18:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Másikra gondoltam, de ebben is benne van a lényeg. Igazából Vettel nem tudja mit szóljon, Alonsonak nincs baja vele, viszont Seb úgy gondolja szerintem, hogy a VB címek miatt neheztel rá, szóval kb. ennyi.
2021. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!