Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Henry Cavillnak melyik testalk...

Henry Cavillnak melyik testalkata áll hozzád közelebb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2.

[link]


Illetve a Tudorsokból nem találtam róla ilyesmi képet, de talán ott normál testalkata volt. De ebben nem vagyok biztos, így nem szerepel itt.



2021. aug. 3. 12:51
A kérdező szavazást indított:
pre-Superman, szálkásabb, Thészeuszos testalkat
Superman/Witcher izomkolosszus
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem keress valaki újat, szegény mos és cavill hadd menjen petra meg evridiki mellé a fiókba.
2021. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
moss*
2021. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Na de agresszív vagy, azt kellett volna írnod: " Azokat a kérdéseket nem én tettem fel ".
2021. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudod én nem te vagyok, hogy sorba gyártom a profilokat, mikor az egyiket kidobják, hogy legyen mivel írnom a mossos, henrys meg társai kérdéseket, hanem lehetőleg normálisan használnám az oldalt, kár hogy valaki a szórakozás részleget mindig teleszemeteli.
2021. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem állj le a zaklatásommal a fantáziálásoddal.
2021. aug. 5. 00:56
 6/11 A kérdező kommentje:

Mellesleg ez itt a sztárok, bulvár kategória. Azért van, hogy a sztárokról kérdezzünk.

Az egyetlen, aki nem rendeltetésszerűen használja ezt az te vagy, ugyanis másokat zaklatsz és vádolsz meg.

2021. aug. 5. 01:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem fogom még egyszer lefutni a már lefutott köröket, de már sokan mások is leírták régebbi kérdéseid alatt: Te nem rendeltetésszerűen használod. Simán ráülsz adott személyekre, és adott kérdésfajtákra, és azokat írod ki számolatlanul.

Szóval innentől kezdve gondolkodj el végre. Na de nem írok ide többet, tudod, okos enged alapon.

2021. aug. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Állj le a zaklatásommal!

Arról a sztárrol írok ki kérdéseket, aki érdekel és az Henry Cavill.

Az, hogy ez téged zavar a privát problémád és engem érdekel. A személyeskedésed visszataszító. Kopj le!

2021. aug. 5. 01:57
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Mindegy a testalkata, a Tudorossal is jöhet :D de ha lehet arcszőrzet nélkül :DD
2022. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cavill túra?:D
2022. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!