Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Végh Gábor hátteréről miket...

Végh Gábor hátteréről miket lehet tudni?

Figyelt kérdés

Ennek a csatornának a tulajdonosára gondolok: https://www.youtube.com/user/gabor6131


Például az is érdekes lenne számomra, hogy mivel foglalkozhatott, mielőtt előjött ez a paranoid skizofrénia betegség nála?


A legrégebbi videóiban tényleg látszik, hogy ott lakott, ahol mondta, Budapesten a 2. kerületben, a Bimbó úton, ami azért egy eléggé "úri" környék, az egyik videójában be tudtam azonosítani a helyet, megnéztem google mapsen, és konkrétan egy nagyon szép villával szemben lakott. Illetve az ottani lakása is tele van mindenféle felszereléssel, amihez még abban az időben akárki nem tudott hozzájutni így egyszerre, egy komplett irodai felszerelése van, fax, asztali gépek, laptopok, pocket pc-k, stb.. (2010-11 körül ezek még szerintem elég komoly eszközöknek számítottak és nem is voltak olcsók)


Illetve amilyen szavakat használ és ahogy fogalmaz, még akkor is, ha hülyeséget beszél a videókban, hallatszik rajta, hogy egykor eléggé tanult és intelligens ember volt.


És mindez arra enged következtetni, hogy valamilyen komoly foglalkozása lehetett, nem hiába lakott ilyen elit környéken, és nem hiába volt a lakásban ennyi irodai felszerelése.


A videóiban mondja sokszor, hogy dolgozott például ipari alkimistaként, de sajnos pontosan nem tudom, hogy mire kell gondolni ezalatt.


Ti tudtok valamit a hátteréről, hogy ki lehet ő, honnan jött és milyen körökben mozoghatott? Esetleg van itt az oldalon valaki, aki akár közvetetten ismeri a személyt?



2021. aug. 10. 11:43
 1/6 ZöldPinkódZöld ***** válasza:
100%

Szia, több csatornája van - valószínűleg időszakosan kivonják a forgalomból (börtön vagy pszichiátriai kezelés) és ha kikerül, akkor csinál szerintem új csatornát. Börtönre akkor van utalása egy videójában, amikor arról beszél, hogy megcsalta a nője. Ebből lehet erre következtetni. Nem alkimista, hanem alpinista - ez magas épületeken végzett munkát jelent, amit csak hegymászó felszerelésre rögzítve lehet végezni. Hegesztőként is dolgozott, egyszer megtaláltam egy online álláskereső hirdetését. Annyira iskolázott nem lehet szerintem - a felszedett tudás inkább olvasottságból eredhet.


A betegség típusánál fogva - és ha nincs gyógyszeresen kezelve - akkor elhatalmasodik felette, úrrá lesz a gondolatain és teljesen beszorul az általa elképzelt (a betegsége által diktált) világba.


Azért a rózsadombi házból belgiumi, bécsi csövezésbe süllyedni nem semmi életpálya. Úgy emlékszem, valamelyik videóban említette, hogy a házát elcsalták tőle. Az akkori nője, aki az első rendőrségi támadásos videót készítette - hasonló betegségben szenvedhetett. Az is érdekes, hogy vele mi lehet.

Páran a videók kommentjei szerint megpróbálták személyesen megkeresni, lehet érdemes náluk rákérdezni ennek eredményességére. Az biztos, hogy minden ilyentől elzárkózik, hisz a betegségéből eredően ellenséget kreál minden segítő kézből. Nem lehet egyszerű felvenni vele a személyes kapcsolatot az biztos. Ha ráírsz, hogy szeretnéd segíteni, akkor jó eséllyel válaszol egy bankszámlaszámmal (ha éppen szabadon van és hozzáfér a nethez)

Az irodai felszereléseket beszerezhette "önvédelmi" célból is, hogy tudja küldözgetni a "feljelentéseit" ezeket a gépeket már akkoriban (2010) is gyakorlatilag ingyen osztogatták (pl. fax).


Fentiek magánvélemények - mivel az első yt posztja óta követem és érdekel, hogy mi van vele. (Némi kötődés is kialakult, mivel volt a közvetlen környezetemben ugyanilyen beteg)

2021. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, látom, hogy te is tájékozott vagy vele kapcsolatban.


A kérdésem kiírása óta én is megtudtam róla pár dolgot, azt én is tudtam már akkor is, hogy több csatornája volt, és igen, az "egyedul" című videójában utalt rá, hogy büntetett előéletű.


Illetve annyit még megtudtam róla, hogy a lakás az tényleg az ő tulajdona volt, mert olvastam egy kommentet az egyik videója alatt, hogy a lakók féltek tőle, ki akarták régóta tenni, ami egyáltalán nem volt egyszerű, és elvileg végül úgy sikerült őt kitenni, hogy nem fizették a deviza hitelüket.


Külön érdekesség, hogy publikusan találtam egy hivatalos dokumentumot, ahol hirdetménybe tették ki, hogy a volt barátnője, Farkas Hedvig jelenleg ismeretlen helyen tartózkodik, de megörökölt valamit. 2020-as a dokumentum, és ott az van feltüntetve, hogy a Farkas Hedvignek a legutóbbi ismert lakcíme még mindig a bimbó úti lakás. (ezáltal még a pontos emeletet és ajtó számot is megtudtam, amibe pontosan laktak.)


Egyébként én jelenleg 3 csatornájáról tudok csak, a legutóbbi videója 2020 év eleji, azóta sajnos nem tudom mi van vele.


Ami érdekes, hogy a 2019-es videóiban, ami a második csatornán volt, ott kicsit úgy tűnt, mintha kapott volna valamiféle terápiát, mert ugyan még mindig beszélt néha irreális dolgokat, viszont sokkal nyugodtabb, és össze szedettebbnek látszik a videóiban, főleg az elsőben, ahol arról beszélt, hogy össze akarja szedni magát és el akar menni terápiára, mert találkozott valami belga nővel.

2021. aug. 25. 11:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve igen, ahogy írtad, nem alkimista, hanem ipari alpinista, csak ezt mindig félre hallottam, mert nem tudtam, hogy létezik ilyen szó is, azóta természetesen utána jártam, hogy mit jelent a munka, illetve így érthetővé vállt számomra, hogy miért van neki hegymászó engedélye.
2021. aug. 25. 11:26
 4/6 ZöldPinkódZöld ***** válasza:

A 2.-ban írt “terápia” = alkoholelvonó.

Őszintén szólva, én nem biztos, hogy oda mernék menni hozzá beszélgetni. Neki csak izraelita zsidó lennék, vagy ha nem - akkor meg ők küldtek.

2021. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ZöldPinkódZöld ***** válasza:
Rákerestem én is az írásos alapján. Hirdetmény: Farkas Hedvig, Bimbó utca. Első találat. Szerencsétlen lehet azt se tudja, hogy örökölt.
2021. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, ott az alkoholra gondolt a terápiával
2021. aug. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!