Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a Berki Krisztián?

Ki az a Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy gáz vagyok, de sosem tudtam, hogy ki ez az ember. Mindenhol az ő nevét látni, ő róla beszélnek állandóan. Csinált ő egyáltalán valamit, hogy ennyire híres?

2021. aug. 11. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország legnagyobb senkijw
2021. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*senkij
2021. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

*senkije


Nincs ma jó napom, mindent elrontok!

2021. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik egy vasalt heréjű idióta.

A másik egy olimpiai-, világ- és Európa-bajnok tornász, akikre büszkék lehetünk

2021. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az előbbire gondoltam
2021. aug. 11. 11:05
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Ő vezette a félig arany színű Bentley-t: https://www.youtube.com/watch?v=-ZohVNuSl4M
2021. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik Éden Hotel műsorvezetőjeként láttam, de egyébként nem tudok róla semmit és nem is akarok.
2021. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem a sportolóra gondolsz. Ő egy ilyen tipik sötét híresség. És én itt a sötétet nem negatív jelzőként hozom fel, de szerencsétlen teljesen elvesztette a kapcsolatot a valósággal. Lehetett hallani, hogy kamerák elött vasaltatta ki a heréit, meg mindig a pénzével villog, és hogy milyen menő, pazarló életet él, akart politikus is lenni, most pedig azon áll a balhé, hogy büntető fékezett, a bíróság elött azzal védekezett, hogy nem tudja mi az, majd elítélték de nem kellett börtönbe mennie. Aztán ugye bringával kellet járnia, de ez az ember tényleg sötét és felrakta facebookra ahogy a bringával törvényt sértett és áthágta a kreszt is....
2021. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!