Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Én vagyok az egyetlen itt,...

Én vagyok az egyetlen itt, aki ki nem állhatja Zsozeatyát?

Figyelt kérdés
Én nem értem mit esznek rajta sokan. Idióta a humora, állandóan csak a saját idiótaságain vihog és káromkodik. Látszik hogy valami bunkó seggfej alak, pár perc alatt lejön a videóiból

2021. aug. 14. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem te vagy az egyetlen. Én hetekkel ezelőttig azt sem tudtam ki az,majd ennek hangot adva ,leoltott mindenki ,hogy mi az,hogy nem tetszik a pali. Hát.. en sem kérek ebből az idiótábol köszi
2021. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Engem az sokkal jobban érdekelne ki az akinek ez a debil alak bejön... Nyugi, nem vagy egyedül.
2021. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Na ide is megjött egy Zsozéfan🤣🤣
2021. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ezt már más is feltette, de ha komoly a kérdés akkor maradjunk annyiban, hogy pont az ellenkezője, mint amit látsz. A humorát nem megszokni kell, hanem megfigyelni és tanulni, amit csinál az pedig csak egy karakter...Zsozéatya egy karakter, úgy mint egy színésznek egy szerep!
2021. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
4# egy színész eljátsza a ráírt szerepet,ahogy az megvan írva. De ez,amikor valaki megára ölt önkényesen egy undorító karaktert és folyton ezt nyomja,az teljesen más. Ez már szánalmas kategória.
2021. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

5-ös

Tudod vannak olyan tudatlan, esetleg sérült emberek, akik elhiszik, hogy a színészek a TV-ben is ugyan olyanok és azon karakter jellemekből táplálkoznak, mint amit játszanak, esetleg hogy a TV-ben minden az ami.

Na már most ha te ez esetben nem tudod átérezni azt, amit ő közvetít és eltekinteni attól, hogy ez egy szerep, akkor ez már az egyéni problémád, a rossz ember nagyon nem itt kezdődik, rengeteg trash létezik, ő nem az! Rendszeresen azon adásoknak van a legtöbb nézettsége, amikben ezt a karaktert hozza, mert vannak akik értik ezt a viccet és helyzet komikumot.

Nem állítom, hogy nem nézik agyatlanok, ezt nem kell titkolni, mindenki tudja, de ugyanakkor rengeteg olyan ember is van, aki normális, mert felfogja a helyzeti komikumot...attól hogy csúnyán beszél ez nem több!

Egyébként mi az, hogy "önkényesen magára ölt egy undorító karaktert"....mért önkényes, mit jelent, hogy önkényes? Illetve ismét jöhetne a kérdés: Akkor minden színész pont annyira az, mint amit játszik...és akkor azon színészek, akik karakter szereplők ők is szánalmasak, mert az az igazi, ami jól megy nekik? Te egyébként komolyan elhiszed, hogy ő egy ilyen mocskos szemétláda? Jótékonykodik, ,rendes családja van, hétköznapokba bárkivel készít közös képet, bárkivel beszél pár szót ha kell....attól, hogy ennyit látsz belőle valójában nem tudod eléggé ki ő, hisz nem is nézed nyilván.

Végszó ként annyi tudok mondani, hogy nézz meg tőle néhány Shakes&Fidget liveot, ekkor mennek a társalgások, oda nagy általánosságban a normálisabbak jönnek csak, ott is van humorizálás, de sokkal komolyabb dolgok is mennek az életről...vagy bármiről is!

2021. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
En sem kedvelem a videóit, meg úgy igazából nem is követem, csak beleneztem, de nem fogott meg.
2021. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem seggfej, bunkó, már találkoztunk vele. Pont ellenkezőleg, nagyon normális, jó arc.
2021. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Akinek nem tetszik Zsozéatya, ne nézze. (Mondjuk, én azt sem tudom ki ő.)
2021. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2021. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!