Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Keanu Reeves meleg?

Keanu Reeves meleg?

Figyelt kérdés

Szeretem mint színészt, nem azért kérdezem mert zavarna, semmin nem változtat, csak érdekel.

Azt tudom, hogy régebben volt egy párja aki meghalt, most egy idősebb (kinézetre) nővel van elvileg együtt, de nekem ez elég alibinek tűnik.

Sok nő odavan érte, akármilyen nője lehetne/lehetett volna neki, de sosem erről volt híres. Tudom elég privát személyiség, nem írnak róla minden nap a lapok (ezért is kedvelem), de azért a sztárok kapcsolatairól mindig írnak, nincs az a titok ami ki ne derülne Hollywoodban.



2021. aug. 16. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert idősebb a párja? Hugh Jackmannek is idősebb úgy tudom és nagyon jól elvannak több évtizede. Azért mert a nő idősebb még nem lesz valaki meleg 😂 Egyébként meg lehet biszex is akár, nem feltétlenül meleg mindenki
2021. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2021. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő nála nem idősebb a nő, csak azt mondom, hogy jóval fiatalabbat is találhatott volna, meg van akitől hallottam, hogy meleg lenne, de nem pont emiatt.
2021. aug. 16. 21:06
 4/12 anonim válasza:
85%

Nem idősebb a nő, épp ellenkezőleg, tíz évvel fiatalabb nála, mindössze nem festeti a haját.

Szerintem nincs okunk azt hinni, hogy Keanu Reeves meleg lenne. Ha az lenne, valószínűleg már coming out-olt volna. Azt könnyebben el tudom képzelni, hogy egyáltalán nem vagy csak alig érdekli a szex (aszexuális/demiszexuális), esetleg impotens.

2021. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Lehet meglep, de ő ilyen, annak ellenére hogy világhíres, gazdag szupersztár, attól még egy normális ember aki normális párkapcsolatban él normális életmódot folytatva, nem minden este tini csajokkal kefél. Hűséges és a belső értékeket nézi első sorban valószínűleg. Igen, tudom hogy ez a mai világban egy hírességnél meglepő, de pont ezért tisztelem őt maximális, jobban mint bármelyik sztárt.

És nem, nem meleg.

2021. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet azért van a nővel, mert okos, intelligens, egy igazi társ. Van aki szereti a magánéletét tartalmasan tölteni és nem a külvilágnak virítani a 20 éves barátnővel. Azért az is durva, hogy ha egy híres és gazdag férfi nem egy bombanővel él, akkor egyből rásütik, hogy meleg vagy impotens.
2021. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ha egy 56 éves pasi egy 46 éves nővel van együtt, akkor tuti meleg.


Ha valaki csak státuszszimbólumnak tekinti a nőket, az nyilván nem érti, miért nem csak kinézet és kor alapján választ valaki magának párt, miért olyannal van inkább, akivel lelkileg, érzelmileg, életvitelileg stb. illenek össze.

2021. aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Talán
2021. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Endura ***** válasza:
28%

"A mai napig nem lehet biztosan tudni, hogy a Mátrix filmek sztárja, Keanu Reeves biszexuális-e.

1995-ben több amerikai újság is beszámolt a hírről, hogy a kiváló színész jelképes ceremónián örök hűséget fogadott David Geffennek, a Dreamworks stúdió egyik alapítójának, aki nyíltan vállalja homoszexualitását.


Geffenről az a hír járja Hollywoodban, hogy befolyását és pénzét használta (használja) arra, hogy fiatal, feltörekvő színészeket szerez meg magának.

Hírbe hozták őt Tom Cruise-zal is. Reeves ugyan egyszer cáfolta a jelképes esküvő hírét, a melegségére vonatkozó híreket azonban nem:

– Valóban nem a megszokott módon élem az életem, de ettől még ugyanolyan vagyok, mint voltam – nyilatkozta."

2021. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért baj, hogy idősebb(nek kinéző) nővel jött össze, mikor már ő maga sem fiatal; az, hogy fiatalabbnak néz ki, még nem változtat azon a tényen, hogy a hatodik X- hez van közelebb, és ezek szerint neki legalább van önkritikája, ami nem mindenkiről mondható el.
2022. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!