Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet valahol influenszerekről...

Lehet valahol influenszerekről beszélni?

Figyelt kérdés
Ilyen fórumra vagy hasonlóra gondoltam, ahol értelmesen káromkodás nélkül lehet beszélni a jelenségről, trendekről és egyebekről. Az influenszerek oldalán ezt nem lehet mert csak a nyalinger kommenteket fogadják el és sok az elvakult. Máshol meg csak a szidalmazásuk megy. nA gyakori meg nem erre való ugye. :) Szóval, létezik ilyen hely az interneten?

2021. aug. 17. 18:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretném tudni, van-e ilyen fórum, innen ugyanis mindent törölnek.
2021. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Tattle.life talán? Vagy ott csak angolul lehet? Ott nagyon sok külföldi influ téma
2021. aug. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon várok már egy ilyen csatornát YouTube-on, ahol lányok beszélnek erről a jelenségről. Jó kis ellenpólusa lenne a mostani eltorzult világú csajos csatornáknak. Azért lányok, mert ők jobban látják a smink, divat, plasztika stb. témákat.
2021. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Óriási igény lenne, csak az influencerek ilyenkor szépen kijátszák a magánember kártyát és jönnek az ügyvédeikkel. Pedig voltak zárt facebook csoportok is, de egyes embereknek már ez is sok volt. Bezzeg amikor megtikéntésekből, like-okból jönnek a többszázezrek, akkor azért jó ismertnek lenni...
2021. aug. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Pedig jó lenne egy pár „tökös” lány, aki normálisan, kulturáltan el tudná mondani ezeket. Mint pl a trio.
2021. aug. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

6,

Aztán meg ugyanaz lenne, mint a nemakarokbe.. lányoknál, először csak erzekenyites blabla, ok nem olyanok blabla, aztán szépen lassan 1-2 hirdetés és ugyanolyanok lettek, mint a többi influencer.. 🙃

2021. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos a könnyű pénznek nehéz ellenállni. Ma 10 gyerekbol 8 influenszer akar lenni :(
2021. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

6-os

szerintem a trio a legrosszabb velemenykifejto valami, egy kritikat vagy velemenyt nem hallottam eddig toluk, barni szerint mindenki jofej es kedves a es mindenbe csak a jot nezi, abel semmit es senkit se ismer, henry meg az en szemembe egyszeruen hiteltelen.

lehet mondani hogy egy gyulolkodo pocs vagyok, de egy karomkodassal teli cringebait podcastet szivesebben hallgatok mint egy unalmas es ertektelen trio podcastot

2021. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mégis hallgatod őket valamiért.


Amúgy nem a tartalomra gondoltam hanem a formációra, felállásra, tehát h lehetne ilyesmi csajos verzióban.

2021. aug. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nekem is a tattle.life jutott eszembe! Szerintem itthon nem is túl ismert. Ahogy feljebb is írták, csomó külföldi influencernek van egy thread-e, ami alatt megy a diskurzus. Nem tudom, van-e magyar megfelelője a honlapnak..

Vagy esetleg reddit?

2021. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!