Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan sztár, akit hosszú...

Van olyan sztár, akit hosszú ideig nagyon kedveltetek, aztán hirtelen valaminek a hatására nagyon megutáltátok őt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan híresség (és persze arra is hogy ki az) akit hosszabb ideig szerettetek, akár a tehetsége miatt, akár a külsejét, a szépségét, akár pedig a vélt belső tulajdonságait, aztán egyszer csak kiderült róla valami, vagy mondott, tett valamit stb. ami miatt egy csapásra megutáltátok.

Annak a hatására merült fel ez bennem, hogy én hosszú évekig oda voltam meg vissza Scarlett Johanssonért, egészen a közelmúltig, imádtam őt mert nagyon szexinek tartottam, plusz a filmjeit is szerettem, és nem utolsó sorban azt olvastam róla (ezek szerint tévesen) hogy jó ember, kedves, közvetlen, szerény stb. Sokszor még meg is védtem őt a neten. Aztán most kipattant ez a botránya pár hete, és kideült hogy egy undorító kapzsi nőszemély, rendesen megundorodtam tőle egy csapásra, azóta már nem is tetszik igazán, ha meglátom a nevét is viszolygok, és az új filmje sem érdekel ezek után.

Mással volt már ilyen?



2021. aug. 17. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Csak magyar. Csak ugy szimpatikus volt, semmi kulonos, tetszett ahogy enekel. De rájöttem , hogy annyira nem tehetseges. Valamit csinalt is talan, beszólt valakinek valami zsurikent nem hozza méltót, de azt kerhettek is tole.



Meg voltam huszas eveim elejn (ugye akkor kicsit naivabb, tapasztalatlanabb az ember+ ez nem volt unalmas, mert mas csak beszelt, de aztan valtoztam) rubint reka kedveloje. Aztan ahogy lattam, hogy reagal kommentekre, kiábrándultam. Tul alacsony ez a szint nekem, plusz csinaltam masik edző videojat, es laikusként is latom, erzem, hogy jezuuus, ez tenyleg torna, es nem faj a fejem a vegen. Visítástól, meg rosszul felepitett, helytelen gyakorlattól, edzéstől

Total nem ertem, hogy kepesek felnott emberek annyira odalenni erte, es nem latni ezeket, a hatalmaba kerülni...

2021. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó
2021. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Armie Hammer

Csak egy random, futószalagon gyártott szépfiúnak tartottam, aztán kiderült, hogy lehet egy tök pszicho kannibál és most már elkezdett érdekelni.

2021. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*Ja, hopsz, fordítva értelmeztem a kérdést. Én az elején utáltam és most kedvelem.
2021. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ákos (az énekes). Szimpatikus volt, aztán pár éve nyilatkozott a nők szerepéről és akkor nálam véget ért a szimpátia.
2021. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Ezt mintha csak én írtam volna. Velem is pont ugyanez van, pont ugyanezzel az emberrel. Mondjuk én az elején nem utáltam csak szimplán nem érdekelt.
2021. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Rosszul fogalmaztam, az elején nem érdekelt, aztán kezdtem megszeretni. De hallottam a botrányát és már nem követem.
2021. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rihanna.

Mikor képes volt megütni egy tinilányt a koncertjén, mert szorongatta a kezét, elkapott a hányinger. A többi akciójáról nem is beszélve.

2021. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Várkonyi Andin eléggé megütköztem
2021. szept. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rihanna, Miley Cyrus, Demi Lovato, Chris Brown, Kristen Stewart stb. Tini koromban nagyon kedveltem őket, de csalódtam bennük. Mindegyik kipróbálta a drogot vagy keményen tolja továbbra is már nem is tudom... Chris meg egy agresszív barom. Mintha minden ilyen ismert embernek, akik fiatal korukban válltak híressé, kötelező lenne a drog, hogy megmutassák felnőttek. Hát így egyáltalán nem azt mutatták meg.
2021. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!