Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sok celeb miért nem mutatja a...

Sok celeb miért nem mutatja a gyereke arcát képeken?

Figyelt kérdés
Azt értem, ha valaki intim vagy fürdőruhás vagy ilyesmi képet nem rak ki a gyerekéről, ne is tegyen. De az arcát miért nem lehet mutatni? Ha igazi világsztárok meg merik mutatni, akkor ilyen kis helyi magyar celebek mitől tartanak?

2021. aug. 29. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Védik a gyerek jogait. Mivel a gyerek még nem tudja eldönteni, hogy akar e szerepelni vagy sem így addig kitakarja az arcát. Vagy rosszabb esetben arra vár, hogy valamelyik szennylap egy nagyobb összeget ajánljon a gyerek megmutatásáért cserébe. Ezt amúgy végtelenül undorítónak tartom. Ha nem lenne mit ennem akkor se adnám el a gyerekemet némi pénzért.
2021. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 szerintem inkább az utóbbiról van szó. Kétlem, hogy egy egyszerű arcos képpel sértené a gyerek jogait. Ennyi erővel az utcára se vigye ki, nehogy meglássák.
2021. aug. 29. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok celeb, mégsem gondolom, hogy a gyerekem arca a világhálóra való. Ez felfogás kérdése, ha még (Trash) celeb is lennék még jobban védeném, mert akkor már csak miattam is bántásnak lenne kitéve ártatlanul
2021. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én abból indulnék ki, hogyha nem szeretném a gyerekemet semmilyen formában viszontlátni valahol, akkor egyáltalán nem mutatom meg a nyilvánosságnak. itthon szerintem elég minimális az ilyen gerilla paparazzi akciók száma, mint amit hollywood-i sztárokkal csinálnak.


én is sok esetben inkább ilyen eröltetett valamit látok. elviszik a nyilvános rendezvényre a gyereket, aztán meg takargatják. vagy mondjuk ha nem más fotózza le őket, hanem ő maguk, akkor is ugyanez. na azoktól kapok agyfaszt, amikor instagramra felrakják a képet és a gyereket beállítják háttal, mert ne látszon az arca, de azért mégis legyen már rajta, hogy lássák, a gyerekkel is törődik 2 insta kép között...

2021. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen bennem is annak kapcsán született a kérdés, hogy háttal fotózzák mindig a gyereket, pár képen pedig arccal. Most akkor mi értelme volt addig takargatni, ha egyszer úgyis megmutatja? Meg mi értelme egyszer így, egyszer úgy mutogatni?
2021. aug. 30. 17:32
 6/10 anonim válasza:
23%

Neked nem mindegy,de őszintén?

Majd ha lesz gyereked mutogasd fűnek fának..de az h ki rák a gyerekről képet v sem nem rád tartozik. Nem a te jövőd eldönteni meg kérdőjelezni

2021. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

De, nekem teljesen tökmindegy, csak nem értem a logikát mögötte🤣Bár amennyi esze a legtöbb magyar celebnek van, szerintem ők maguk sem értik. Amúgy én sem posztolgatnék folyton a gyerekemről, magamról sem nagyon szoktam, de egy sima arcos képpel nem tudom, mit lehet ártani egy babának. Ha ezt elmondod nekem, akkor lezártnak tekintem a kérdést, ha te sem tudod, akkor meg ne gyere ide okoskodni.

2021. aug. 30. 18:35
 8/10 anonim válasza:
38%

Meg van az oka mindennek.

De elég szar életed lehet ha ez a legnagyobb problémád az életben

2021. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszhoz odaírtam volna még, lásd: Tóth Gabi.

Ő már nem mutogatja a gyerekét, mindenki boruljon le előtte, erre anyáknapján pózolt vele a Nők lapja címlapján, gondolom nem kevés magyar forintért.

2021. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert szeretnék hogyha kimaradnának a bulvárból.
2021. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!