Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tetszik Lisa soloja?

Hogy tetszik Lisa soloja?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 10. 06:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

Nekem ez a verzió jobban tetszik:

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

2021. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
87%

Nekem őszintén nem tetszik elég egyszerű lett.

Szerintem Rosé solojai sokkal jobbak lettek...

2021. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Én nem csalódtam, sem pozitív sem negatív értelemben, egy ilyesmi számra számítottam... Nekem tetszik, de nem fogom rongyosra hallgatni, az biztos. Csatlakozok 2es válaszolóhoz, nekem is jobban tetszenek Rosé soloi, de még azokat sem hallgatom olyan sokat (heti 1-2x max). Amire igazán kíváncsi voltam/vagyok az úgyis a performance része 😁 Az meg holnap lesz először ha jól tudom..
2021. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon tetszik.
2021. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
A Money nem annyira jön be, de a Lalisa nagyon jó lett.
2021. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem rossz, bár nem lételemem a rap és hasonló műfajok, a Lalisa szerintem nagyon illik hozzá. 😄 Bár nekem eddig Rosé szólói tetszettek a legjobban. (Valahogy éreztem, hogy Jisoo lesz a legutolsó a szólós projektben, és már előre látom, hogy az övé lesz majd a legegyszerűbb. Kb. csak egy mikrofon előtt fog állni, és olyan lesz az egész, mint amilyet egy amatőr videós is fel tudna venni. Nem fér a fejembe, miért mellőzik ennyire látványosan. 😔)

A másik dalról az jut eszembe, hogy elég erőltetetten akarnak Lisából ázsiai Cardi B-t csinálni. Ennek pedig a k-pophoz már nem sok köze van. Nem lennék meglepve, hogy újabban ő is elkezdene úgy “ledérkedni”, mint a többi amcsi futtatott rapper “bit€$”. Mert amit azok csinálnak jelenleg hasonló zenékre, már több, mint gyomorforgató, a kis 12 évesek pedig az ilyen celebeket bálványozzák.

Remélem, Lisa nem megy el ebbe az irányba. …Nem mintha sok választása lehetne. A videók interjúk alapján egy nagyon szorgalmas, jó kedélyű lánynak ismertem meg, és nem szeretném, ha rossz irányba menne.

2021. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Jisoo egyszerű, de nagyszerű. Pont ezért imádjuk ennyien. ❤️
2021. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
A Lalisa nekem egyáltalán nem jön be, kicsit össze vissza számomra mind maga a zene, és a MV is. Viszont a Money 10/10, tegnap óta meghallgattam már vagy 50x :D . Én is valami ilyesmikre számítottam, úgyhogy nem csalódtam sem negatívan, sem pozitívan. Csatlakoznék én is azokhoz akik úgy gondolják hogy Rosé-nak jobbak a soloi.
2021. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be, jobbra számítottam :/ Rosé dalai nekem is jobban tetszettek.
2021. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jön be, bár mondjuk valamiért ezt már akkor éreztem amikor kiderült hogy lalisa lett a szám címe. Szokásos YG stílus, meg amúgy illik Lisához is de számomra nagyon visszataszító amikor valaki magáról énekel egy számot amiben gyakorlatilag az van hogy milyen k*rva jó vagyok. Ez a jelenség a YG-nál többször megfigyelhető volt már eddig is mondjuk de csak kis részletekben a számokban, nem egy egész szám szólt erről. Tudom hogy nem Lisa hibája mert nem ő írta és nem ő döntötte el, de a stílusán kívül nekem tényleg nem jött ez be. A Money-t még nem volt időm meghallgatni, remélem az jobb lett. Csatlakozok azokhoz akik azt mondják Rosé soloja lett eddig a legjobb, mondjuk hozzám azoknak a számoknak a stílusa amúgy is közelebb áll.
2021. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!