Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csehi Renike és Bebepiskóta...

Csehi Renike és Bebepiskóta miért nincsenek már jóban?

Figyelt kérdés

Két ismertebb cukrász hölgy, instagrammon vannak fent. Régen jóban voltak, Reni azt hiszem Bebétől tanult macaront készíteni.

Észrevettem, hogy mostanság már nem annyira aktívak egymás oldalán mint régen (nem likeolják egymás képét, nem szólnak hozzá stb.). Nem tudjátok mi történt? Tökre örültem, hogy jóban vannak egymással. Nagyon szeretem mindkettőjük munkáját.



2021. szept. 11. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak nekem is ennyi szabad időm lenne!
2021. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Gondolom valamiféle rivalizálás lehet köztük, a cukrász csajoknál ez valamiért elég gyakori.
2021. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1-es

“Nagyon sajnálom”, hogy neked nincs, de azért ennyire ne irigykedj.

De amint lesz szabadidőd, kérlek lapozz át egy helyesírási szótárt.

2021. szept. 11. 21:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam, hogy ez állhat a dolog mögött. Csak nem értem miért most bukott ki.
2021. szept. 11. 21:17
 5/14 anonim válasza:

4

Valamelyik beszólt valamit a másiknak, és onnantól robbant a bomba.

Legalább is nálunk kb ugyan ez volt a csajok közt melóhelyen, két barátnőből szépen ellenségek lettek.

2021. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez az oka? Vagy csak gondolod?
2021. szept. 11. 21:21
 7/14 anonim válasza:

6

Gondolom, de tök mindegy. Egy idő után a kiváltó okra már senki sem emlékszik.

2021. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#3:

Nem lapzok át semijen hejesírásos szótrat, metr ninsc rálya szügségen!

Én tdotuk hejsnee irní!

Nem étrem mi abaj a hejseírmsáoal!

2021. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Nagy vicc volt, jót nevettem.

2021. szept. 11. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:
A cukrász csajok nincsenek jóban egymással, azt figyeltem meg. Mivel mindenki főképp trendeket követ és valósít meg, könnyen tűnhet plagizálásnak, ha kb. Ugyanakkor tesznek ki hasonló tartalmat. Náluk rengeteg a beleölt energia egy-egy munkába, illetve a recept kikísérletezésébe, hogy “felhasználóbarát” legyen, így nagyon kényesek erre. Megértem igazából, de nem folyok bele, nem választok oldalt. Követek mindenkit, aki hasznos számomra, ők meg lemeccselik egymás közt :). Annak örülök, hogy nem hangosan teszik mindezt és nem erről szól az oldaluk :D.
2021. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!