Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki volt leginkább egyben...

Ki volt leginkább egyben szerinted a Met-gálán és ki az,aki a legrosszabbul nézett ki?:D

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Madison Beer nézett ki szerintem a legjobban, haj smink ruha minden nagyon patent volt. A legrosszabbul öltözött? Kb mindenki :D Bevallom alapból a témát se vágtam most de szerintem sokan a hírességek közül se elég csak megnézni akimet és Kendallt egymás mellett :D
2021. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem a Kim ruházata eskü bejön,mármint látunk itt már ruha nélkülit,kicsit sem meglepő,de aki jövőre így jelenik meg,hogy elbújik,az tuti Kim utánzó,elég egyedi lett,kb senkinek nem jutott volna eszébe ilyen:D
2021. szept. 14. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett kim.
2021. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol vannak a képek? Látatlanban honnét tudjuk? Amúgy ha ilyen Kim Kardashian féle celebgyűlés volt akkor lehet annyira nem is érdekel mondjuk... :D
2021. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hogy jön a témához? Már mint az mitől amerikai? Lili Reinhart ruháján pl amerika összes államából voltak virágok, na az köthető amerikához de Kim jelmeze valahogy nem :D Nem lett volna rossz ha témába vágna mert tényleg egyedi sose láttam még ilyet csak most nem ezen a meten kellett volna szerintem ellőnie. Meg ugye már vagy 2x megjelent most így a napokban a donda miatt
2021. szept. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb Megan Fox utanna jon Kim Petras.
2021. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy pont ma olvastam egy cikket,gondoltam megosztom veletek,ami egyben poén volt és gáz is,mert a cikk címe: ,,10 sztár,aki megértette,miről szólt az idei Met-gála" szóval a csomó emberből 10 értette a témát,meg az egész gálát,úgyhogy nem hibáztatható Kim,lehet nagy összebeszélések voltak,pl ,,•ugye ti sem öltöztök téma szerint?

▪dehogy,ötletem sincs hozzá,nem is éltem akkor,de villogunk egyet valamiben,mint egy simán gálán akkor? Riri?

°hát rib.k én a paplant magamra akasztom,mert ott alszok afteren"


Mert a leghíresebbek közül azthiszem csak Billie és Kendall volt a 10-ben😂

2021. szept. 17. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!