Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem unjátok még, hogy az...

Nem unjátok még, hogy az összes celeb napok óta a berlini utazásáról posztol?

Figyelt kérdés

Azt hittem màr lemegy ez a baromság, de Hódi Pameláék még csak most indulnak.

Ti nem unjátok?


Nyilván azokhoz szól a kérdés, AKIK KÖVETIK ŐKET.



2021. szept. 14. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

De, unalmas, tele vele a hirfolyamom, és nem értem miért, mert egyiket se követem.


Nyilván mivel about you divatbemutató, várható volt, ugyanaz, mint amikor indult az about you webshopja.


Minden azzal volt tele akkor is, nagyon idegesítő.

2021. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálam be van kapcsolva az adblock, így egy ilyen hírt vagy posztot sem dob fel valamiért.
2021. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért követsz olyan embereket vagy témákat, ami neked ennyire zavaró és "baromság"? Saját magadat hergeled bele teljesen feleslegesen olyan dolgokba, amit egyszerűen ignorálni kellene. Egy ujjmozdulat tovább lökni a posztokat, hogy ne lásd ami nem érdekel, és akkor nem kell a neten további hergelő posztokat gyártanod, hogy tovább dühöngj.
2021. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de, tényleg unalmas, azért főleg, mert az ÖSSZESET kivitték kb, szóval ha egyet követsz is látod, de ha már 6-ot, akkor semmi mással nincs tele a story meg a feed, mint ezzel. Ráadásul about you, komolyan? ez online cég ami ruhamárkákat forgalmaz, oké, ennyi, lapozzunk. A "divatbemutatók" is szekunder szégyen érzetét keltik, mennek pólóban meg mom jeansben a lányok a kifutón és ennyi, ez az én ruhatáramban is megtalálható :D Nem tudom meddig tart, mondjuk nem is tudom mióta megy, lehet, hogy csak két napja? :D Mintha két hét lenne.
2021. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4: Teljesen egyetértek veled! Pár napja mehet, de minden nap csak x celeb megy, majd ők hazajönnek és mennek helyettük újak. Nyilván a negyedét nem követem azoknak akik mentek, de kezd sok lenni már nagyon.


#1: Tényleg. Most hogy mondod, én is emlékszem mikor napokig lehetett találgatni mi ez az about you. Borzalom.

2021. szept. 14. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az about younak annyira gáz volt már az elejétől fogva a marketingje, hogy megfogadtam, hogy nem rendelek tőlük.

Aztán kb 1 évvel később megdőlt, mert sok márkát forgalmaznak a legolcsóbban kb.

De ugyanúgy idegesítő a marketingjük, nem érdekel, hogy az összes influencert megreotetik, megeteim ugyanott. Szánalmas bagázs.

Szerintem már eljutott olyan színre az about you, hogy influencerek nélkül sem csökken a bevételük..

2021. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ti fizetitek majd a marketingköltséget meg a celebek tarhaútjait, ha rendeltek tőlük :D
2021. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem tőlük, valszeg abból volt a reggelijük 😃 egy fehér 37es Adidast választottam ki, helyette küldtek egy fekete bőr hatású 44es marco tozzi bakancsot 😭😂
2021. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én még sosem rendeltem tőlük és nem is tervezem.
2021. szept. 16. 09:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam rendelni a prémium kategóriából, sok termék több tíz ezerrel olcsóbb, mint a márkaboltban. Ráadásul vidékiként fel is kéne utaznom Budapestre. Így meg kihozzák ingyen és ingyen visszaküldöm, ha nem jó valami. Szóval alapvetően szerintem a webshop teljesen ok, gyorsak és nagy a választék is.

A marketing viszont nagyon gáz. Engem kicsit felháborít egyébként, hogy a termékek nagy részét gombokért varrják a gyerekek a harmadik világban. De az influencereket meg kitömik pénzzel és még utazást is kaptak most.

Nyilván én is támogatom ezeket a rabszolga tartó márkákat, webshopokat a vásárlásommal. De akkor sincs rendjén a dolog..

Magyar cégekről is tudok, ahol az alkalmazottak minimálbérért nyomják. Az influencereknek, akik reklámozzák meg egy képért többet kipengetnek, mint csóró alkalmazottnak egész hónapban.

Nagyon elbillent a mérleg, irreális összegeket kapnak reklámért. Aztán a vásárló meg kifizeti a termékkel együtt. Az influencer meg túlad a címkés terméken a gardrób vásáron, mert csak a reklám erejéig volt szerelmes a darabba.

2021. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!