Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson hanyas tanuló...

Michael Jackson hanyas tanuló volt? Tényleg a töri volt a kedvenc tantárgya? Melyikeket nem szerette?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam róla, hogy jeles tanuló volt érdekelte a művészet..
2010. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:D linket is tudnál pontozlak(Y)
2010. szept. 4. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét. Nem szeretett suliba járni, az órák nagy részét rajzolgatással töltötte és amikor felszólították nem tudta hol járnak :)
2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2/3 vagyok. Azt még tudom róla hogy szerette a tudományt, főként az orvostudományt, de azt már nem iskolaszinten "tanulta" csak rengeteg ilyen könyvet olvasott.
2012. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, hányas tanuló volt, mert pl. sokan rengeteget tanulnak azért,hogy kitűnők lehessenek, mások meg csak odafigyelnek órán, mégis színötös tanulók. De amúgy ha jó jegyeket szerzett, azt valószínűleg nem (csak) a szorgalmának, hanem gyors felfogóképességének is köszönhette.


Michael nagyon fogékony volt, már gyermekként is, gyorsan tanult, és ebből számtalan konfliktusa is adódott: ha többekkel dolgozott együtt, a többiek nem tudták olyan gyorsan elsajátítani pl. a tánclépéseket, mint ő.


Nemcsak a történelem, a jog is nagyon érdekelte! Szépen rajzolt, nem tudom, láttad-e a rajzait?

2013. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az életrajzkönyvébe írta, hogy mindig kitűnő volt és inkánn humános volt! Érdekelték a művészetek.
2016. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!