Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lett Kálmán Szilvi...

Hogy lett Kálmán Szilvi ennyire gazdag?

Figyelt kérdés
Nyilván gondolom miből él… de régen nem volt kb semmilye régi képeit ha visszanézed nem is hasonlít már ömagára és régen nem is nézett ki olyan jól…hogy tudott ilyen színtű gazdagságot elérni? Egy sima prostituált biztos nem keres ennyit

2021. szept. 20. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

mert nem sima prosti


plusz elég gazdag pasikkal volt együtt

2021. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt prosti, sugardaddyje volt ez tuti, másrészt az instán mindenki többnek, gazdagabbnak mutatja magát, gondolod h nem kevesebbnek…

Nekem személy szerint jobban tetszet az arca régen, babásabb, nőiesebb volt. Most nem tudom a valóságban hogy néz ki, a face app-al férfias, szögletes az arca. Lehet hasonló a valóságban is mert most minden ilyen csaj tölteti az arcát.

2021. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Így nézett ki régen nem hiszem, hogy ekkor még luxusprostituált lehetett.

2021. szept. 20. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van egy barátnőm aki nem sok ember előtt de vállalja ,hogy masszázs lány aki némi extrát is nyújt.

Most mondjuk ki, happy finish van de szex nincs.

Kb pont így nézett ki amikor elkezdte. 3 év alatt hasonló lett mint most a k.sz.

Egyszer megkérdeztem az apró részletekről. Simán vállal egy nap 10 pasit és nem másnak hanem magának dolgozik egy bérelt lakásban.

Nyilván tisztában van vele,hogy veszélyes talajon ugrál de a könnyen jött pénzről nem tud lemondani. Hozzáteszem a családja irtó gazdag de nem volt elég neki amit a szülők adtak. Kb évente plasztikáztat valamit magán és a legolcsóbb szakadt farmerja is 100ezres.

Hát így.

Kinek mi fér bele..

Sokszor mondtam neki hogy nekem adhatna bármilyen szottyos papika milliókat akkor se piszkálnám meg.

Tudjátok mit mondott rá?

Ha a papika hetente jár hozzá és tejel rendesen akkor számára megszépül.

Na kb ilyennek képzelem szilvikét is .

2021. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem Szilvi sokkal szebb, mint régebben.
2021. okt. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dubaiban megszedte magát, még ugye van most egy külföldi milliárdos pasi a támogatja.

És nem, nem a Gattyán😂

2021. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dubaiban ezer éve volt, nem onnan szedte meg magát. Az a pènz is hol van már…

Nem, nem 1 külföldi milliárdos támogatja. Ugyanazt csinàlja mint a bakó, a zara mapa. Egyszer London (legutóbb is ott volt, biztos abból nyaral most), máskor egy kis st tropez 😄 Ne gondoljátok h mindent felrak, néha 1-1 elkapott story pillanatból derül ki h itt is ott is volt 1-2 napot. Európai országok, amikről post nincs.

2021. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
A sejkek telicarták a száját.
2022. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!