Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tízből hány pontos ez a pasi?

Tízből hány pontos ez a pasi?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 20. 21:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
8 as vagyok. Miért lettem lepontozva, azt nem értem?
2021. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem ő 8, de nem ez alapján a kép alapján, hanem mert láttam filmekben és nagyon jó a kisugárzása plusz láttam vele interjút és intelligens szimpatikus férfi. Na meg csodaszép a szeme
2021. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na tessék. Ha kiderül, hogy egy ismert ember, akkor egyből többeknek tetszik?:) Továbbra is ott tartok, hogy fogalmam sincs róla, ki ő, csak szimpatikus. :) (#2 voltam)
2021. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egy színész, nem celeb, nem politikus, nem semmirekellő, talán emiatt nem ismered. Számomra pont emiatt szimpatikus, mert egy normális dolgozó ember, nem egy ingyenélő, történetesen színész de tőlem lehetne sarki fűszeres is..

Ha érdekel milyen, nézd meg Kadarkai riportját

2021. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Köszi, rákerestem. Tévét nem nézek, bulvárt nem olvasok, színházba pedig vidéken járok, ahol élek. Nem csoda, ha nem tudtam, ki ő. Teljesen jól elvagyok ezzel az állapottal a továbbiakban is, és felőlem is lehetne a zöldséges is. Lehet, hogy egészségesebben étkeznék.:)
2021. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
6
2021. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 vagy nagyon max 3. Úgy néz ki, mint egy autista XD
2021. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik Szabó-Kimmel Tamás. Ha pontoznám, akkor 10-ből 9 mondjuk, bár a kép tényleg nem a legjobb.
2021. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!