Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alábbi sztárok közül ki a...

Alábbi sztárok közül ki a legkártékonyabb, ki mutatja a legrosszabb példát az embereknek, fiataloknak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Nicki Minaj
Cardi B
Doja Cat
Ariana Grande
Scarlett Johansson
Miley Cyrus
Brie Larson
Gina Carano
Jennifer Lawrence
Billie Eilish
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Gina Carano mit keres a listán???
2021. szept. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Ezek meg kik? Mégis mitől sztárok vagy celebek? :'D

Oké Jennifer-ről már lehetett hallani akkor is ha nem akartad. De a többit talán még akkor sem hallanád, hogy létezik, ha abban a műfajban mozogsz/keresgélsz. Azért az ilyet nem nevezném sztárnak ha még csak akaratlanul se hallasz róla 1-2 alkalommal.

2021. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem
2021. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Én egy osztrákot hiányoltam a listáról, erre törölteti, furcsa.
2021. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én Cardi B-re szavaztam,ha már Nicki a 2.onnan jó lenne ha ebben a témában lekerülne,ez a nő meg fel:D
2021. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Kíváncsi vagyok, Billie Eilish mit vétett, hogy ennyire utálják itt is, hogy ő kapta a legtöbb szavazatot... az lenne az óriási rossz példa, hogy színes a haja, alterkodik egy kicsit meg bő ruhái voltak, amíg be nem töltötte a 18-at? Cardi B ellenben meg konkrétan azzal henceg, hogy prosti korában kirabolt embereket...
2022. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Én értem Billie miért lehet,valószínű nem is a külső,hanem depresszív állapot miatt,de arról meg szerintem nem tehet,mert ennek még mindig több értelme van ilyen tapasztalatokról,érzésekről énekelni (jobb esetben,engem zavar ha elnyomja a szavakat),mint a b.szásról,nem a szexről,hanem a b.szásról xd
2022. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!