Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megéri elmenni a gardróbvásárr...

Megéri elmenni a gardróbvásárra, amit az influencerek szoktak tartani?

Figyelt kérdés
Milyen áron szokták árulni a ruhákat? Lehet annyit spórolni rajta, hogy ezért megérje felutazni Budapestre?

2021. szept. 25. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Vannak darabok, amiket 1000-2000 Ft-ért adnak, de a többit majdnem rendes áron:D még akkor is, ha ajándékba kapták, simán elkérnek érte akár több tízezret. Meghogy "eszmei értéke van" számukra az adott darabnak, ezért drágábban adják, vicc. Ráadásul mindig rengeteg ember van, hamar elkapkodják a dolgokat. Én ilyen eseményekre elvből nem megyek😅
2021. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
es voltal mar egyen is hogy ez a velemenyed?
2021. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam, és mint látod rossz élményem volt vele :D
2021. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
kien voltal?
2021. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Többen is voltak, a corvinban volt
2021. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű közgazdaságtani ismeretekkel is elég könnyű belátni, hogy ezek az események nem arról szólnak, hogy a vevők minél olcsóbban jussanak hozzá dolgokhoz, hanem a híresség felkelti az érdeklődést, aminek köszönhetően magasabb áron is könnyebben elmennek a ruhák.


Olcsóbban adni akkor szokás valamit, ha nincs iránta nagy érdeklődés a normál árán, ezért az ár csökkentésével próbálják növelni a keresletet. Ha valami iránt megnő a kereslet, akkor felmegy az ára. Az influencerek létezése pedig pont arról szól, hogy növelik az érdeklődést az iránt, amivel foglalkoznak...

2021. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!