Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ha Michael Jackson...

Szerintetek ha Michael Jackson vádjairól van szó,nem kellene ismerni a teljes sztorit.Nem kellene ismerni a vádlókat?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy mindenki azzal van,hogy milyen volt Michael,de az nem érdekes,hogy a vádlók milyen emberek valójában.Egy kicsit sem számít,hogy a média arra is képes volt,hogy embereket fizzesen le a hamis vádakért.Vagy lényegtelen,hogy a kerületi ügyész Tom Sneddon arra is képes volt,hogy ujjlenyomatot hamisitson.És persze a mostani vádlók rengeteg hazugsággával sem kell törődni
2021. okt. 15. 09:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Persze tudom,most olyanok fognak válaszolni akik a médiából tájékozódnak és semmit nem tudnak,a vádakról és arról,hogy milyen emberek vádolták.Akik azt sem tudják,hogy ki az a Victor Gutierrez Vagy Diane Dimond



Ezen el lehet gondolkodni 👇


"Napjainkban lavinaszerűen érkeznek a gyermekek szexuális zaklatásával kapcsolatos bűncselekmények.


A Sandusky- és a Savile-ügy, a 90-es évekbeli britországi gyermekbántalmazások eltussolásának botránya a Munkáspárt tisztségviselői miatt, Cory Feldman arról beszélt, hogy a pedofília az első számú probléma Hollywoodban, Woody Allen lánya molesztálással vádolja őt, és a közelmúltban Bryan Singer rendezőt és más felsővezetőket vádolták meg fiatalok elleni szexuális bűncselekményekkel.... Egyik eset a másikra halmozódik, ami arra utal, hogy amit most látunk, az csak a jéghegy csúcsa.


Michael Egan azt állítja, hogy Bryan Singer és három másik hollywoodi vezető 15-17 éves korában molesztálta őt AFP / Getty

Michael Egan azt állítja, hogy Bryan Singer és három másik hollywoodi vezető 15-17 éves korában molesztálta őt AFP / Getty

Ilyen háttér előtt felmerül a jogos kérdés: ha a probléma nagysága ekkora, miért csak az ártatlan Michael Jacksonnal foglalkozott a média?


Nem kellett volna észrevenniük bármi mást is maguk körül, mint a Jackson elleni alaptalan vádakat?


Egy lehetséges válasz erre a kérdésre az, hogy a médiát valójában soha nem érdekelte a gyermekek szexuális zaklatásának problémájának feltárása, csak folyamatosan Michael Jacksont használták fel arra, hogy növeljék a nézettségüket, szórakoztassák a közönséget és pénzt keressenek. Azzal, hogy botrányos híreket közöltek róla, nem arra gondoltak, hogy esetleg nem igazak, hanem arra, hogy a hír felkeltik a közvélemény figyelmét, és növelik az eladásaikat.


A 2005-ös perről szóló hírek közlése során szerzett szórakozás arra enged következtetni, hogy a média valójában tudta, hogy az állítások nem igazak, és hogy a média által Michael Jackson körül keltett mesterséges felhajtás garantált bevételi forrást jelentett mindazok számára, akik részt vettek Michael Jackson napi brutális nyilvános ostorozásában."

2021. okt. 15. 09:48
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Mást sem látott az ember róla egész sztársága alatt, csak hogy fiatal gyerekekkel az oldalán parolázott, személyes barátaiként az ingatlanjaiban velük töltött időt, turnéjaira hordozta őket mintha a szeretői lennének, olyan kapcsolatban volt velük, ami még ha minden szexuális visszaélés vád hamis, akkor is teljesen abnormális és akceptálhatatlan. Csak hát ezt mindenki elnézte neki, mert még is csak ő a "Popkirály". Miután pedig a gyermekmolesztálás vádja felmerült és kiborult ez az egész bili, így már eléggé nehézkesen védhető az ártatlanságának álláspontja.


De még mielőtt véres szájjal nekem ugranátok, ezzel nem állítom hogy az őt ért vádak valósak, vagy hamisak lennének. Ezek egyszerűen csak bárki által ismerhető körülmények.

2021. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló csak azért mert gyerekkel vette körül magát még nem jelenti azt,hogy bántotta őket és pedofil volt.És az sem igaz,hogy mindenhová vitte őket ezt csak a média terjeszti,ahogy azt is,hogy csak fiúkkal vette magát körül


Ezeket érdemes lenne végig olvasni


Neverlandi gyerekek


[link]


Csak fiúk [link]


És ami a legfontosabb,hogy Michael pszichológiailag sem illet bele a pedofilok körébe,ugyanis őt és az első vádlóját ugyanaz a pszichológus vizsgálta

2021. okt. 15. 10:08
 4/16 A kérdező kommentje:
De persze magukról a vádlókról megint nem esik szó mindig csak Michael ez érdekes
2021. okt. 15. 10:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves válaszoló csak azért mert gyerekkel vette körül magát még nem jelenti azt,hogy bántotta őket és pedofil volt."


Ettől még ugyan úgy abnormális. De ez sem titok, hogy az apja által megrabolt tönkretett gyerekkora miatt egy súlyos lelki beteg ember volt, ezt is tudjuk róla. Ez megint csak nem azt a narratívát erősíti hogy esetleg ne lehetett volna pedofil.

2021. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

De igazából nem vitatkozni szeretnék veled. Te nyilván azt akarod elhinni hogy a vádak nem igazak. Ilyen megerősítő válaszokat szeretnél hallani.


Nekem nincs ilyen szintű érzelmi bevontságom, sok zenéje szerintem zseniális volt, előadóként zseniális volt. De tökre nem oszt nem szoroz nekem sokat hogy tényleg pedofil volt-e vagy sem.


Pusztán az ismert tények és körülmények alapján inkább hajlamos vagyok elhinni, hogy ha még voltak is koholt vádak ellene, simán elképzelhetőnek tartom hogy pedofil volt.

2021. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ezekről vajon hány ember tud?.


1993 az első vádló igen,soha nem a gyerekek vádolták hanem a szülők


Evan Chandler .azt szerette volna, hogy Michael építtessen egy új épület szárnyat házukhoz, vagy egy új házat. Michael visszautasította. Evan később újra megkörnyékezte mondván, hogy szerezzen neki 3 forgatókönyvre szerződést. A férfi egyre erőszakosabbá vált ezért Michael megszakította vele a kapcsolatot.


2005 Janet Arvizo a második vádló anya



Az anyát több rendbeli csalás vádjával leültették. Mivel hamis adatokat nyújtott be a hatóságoknak, hogy szociális segélyhez jusson. Akkor is pénzt gyűjtött fia kezelésére mikor 30 millió forint volt a számláján egy korábbi kártérítési perből mikor is a J.C.Penney áruház biztonsági őreit perelte be, hogy szexuálisan zaklatták. Történt ugyanis, hogy fiai loptak a boltból és elkapták őket. A parkolóban érték utol őket szóváltásba keveredtek az örökkel és a nő nekik ment. ... Majd beperelték az áruházat „tettlegesség, szabadságban való jogtalan korlátozás és érzelmi megrázkódtatás” miatt. Egy évvel később még Janet Arvizo-nak eszébe jutott, hogy újabb vádpontot csatol hozzá: „szexuális zaklatás" néven. J.C. Penney által megbízott pszichiáter egyébként úgy jellemezte a nőt, hogy „skizofréniás, kényszerképzetei vannak és depressziós"... Mary Holzer (az egyik ügyvédi iroda asszisztense) felidézett egy esetet, amikor orvoshoz vitte Janet Arvizót a nő a bejárat előtt földhöz vágta magát és elkezdte azt üvöltözni, hogy az orvos és az ápolók ördögök és mind el akarják őt kapni.

2021. okt. 15. 10:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez engem mind nem érdekel, és talán téged se kéne.

Annyi hasznosabb dolgot lehet csinálni az életben mint hogy egy halott ember ártatlanságát próbálod bizonygatni egy anonim fórumon. :)

2021. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"De igazából nem vitatkozni szeretnék veled. Te nyilván azt akarod elhinni hogy a vádak nem igazak. Ilyen megerősítő válaszokat szeretnél hallani.



Nekem nincs ilyen szintű érzelmi bevontságom, sok zenéje szerintem zseniális volt, előadóként zseniális volt. De tökre nem oszt nem szoroz nekem sokat hogy tényleg pedofil volt-e vagy sem.



Pusztán az ismert tények és körülmények alapján inkább hajlamos vagyok elhinni, hogy ha még voltak is koholt vádak ellene, simán elképzelhetőnek tartom hogy pedofil volt."


Kedves válaszoló szóval azt akarod mondani,hogy egyáltalán nem lényeges,hogy a vádlók mennyit hazudtak-hazudnak.Csak az a lényeg,hogy Michaelt vádolták.De azzal nem kell törődni,hogy milyen emberek vádolták.Na ez itt a baj!

2021. okt. 15. 10:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy mániákus megszállottja vagy a témának, miközben millió értelmesebb hasznosabb dolgot csinálhatnál.
2021. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!