Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek tényleg válságban...

Szerintetek tényleg válságban van Kulcsár Edina és férje, Csuti házassága? Menthető vajon?

Figyelt kérdés
A nyerő párosban szerepelnek jelenleg a TV-ben és azt nyilatkozták, hogy azért vállalták a műsort, hogy megmentsék a házasságot. Szerintetek tényleg válságban a házasságuk vagy csak kamu az egész? Ha igaz, akkor menthető?

2021. okt. 21. 14:36
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
90%
Én nem követem ezeknek az életét, de a cikkek címét azért látom, mióta csak cikkek jelennek meg róluk, mind arról szól, hogy veszekednek, szakítottak, újra összejöttek, veszekednek stb. Marha jó kapcsolat lehet, megoldás: összeházasodnak (taps), jön a gyerek (még nagyobb taps), jön a második gyerek (tapsvihar). Gratulálok, csináltak 2 újabb gyereket, akik majd csonka családban nőnek fel.
2021. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
98%

Ki a franc ez a két ember, hogy egyáltalán foglalkozni kéne velük? Nagyon lesüllyedt Magyarországon a celebszínvonal, kb. minél hülyébb és jelentéktelenebb valaki, annál nagyobb eséllyel figyelnek fel rá. Mondjuk ez azért lehet, mert az ország 80%-a hülye és erre vevők.


Nem értem, minek foglalkozol a házasságukkal, téged ez miben érint? Lehet csak megjátsszák, mert az hozza a nézettséget, de lehet nem. Who cares, ő életük.

2021. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
99%

kit érdekel?



2 felejtős ember, akik sztárnak képzelik magukat

2021. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
#3 kivéve, ha perről van szó, akkor magánszemélyek xd
2021. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkoznék rajta. Ez az ember egy világi f*szfejnek tűnik. Még kiakad azon, hogy Edina tette híressé, de hát így van. Ez történt. Semmit nem tett le az asztalra azóta se amiért meg kéne becsülni. Azzal, hogy ennyire kifele élik az életüket csak egymással nem foglalkoznak. Úgy nehéz kapcsolatot építeni.
2021. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 gabesz147 ***** válasza:
96%

Most olvastam ezekről először, hirtelen azt hittem, a Csuti az egy kutya:-).

Na, megint egy "értékes" infóval gyarapodtam:-).

Azért megnéztem, -google- most már nem halok meg hülyén, azt is tudom, hogy Edina szépségkirálynő volt. Na, ok, ez már valami:-).

2021. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is,a 2.meg alap,vagy vele szerették volna megmenteni ezt a cirkuszt.

Itt mindkettő akkor járna jól,ha elválnának. Csuti találhatna egy túlzottan karrierista nőt,aki rá se pillant,meg otthon sincs amikor ő,az Edina meg egy kedvesebb,több nőiesebb tulajdonsággal felruházott,nagyon nyitott (<-insta) fickót,aki meg állandóan vele és a gyerekekkel akarna lenni,és veszekedni se kéne vele napokig.

2021. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egy mesekönyvet készülnek kiadni közösen. Eddig még nincs hír válásról, de én szerintem előbb utóbb elválnak ha nem változtatnak a dolgokon. Mindkettő karrierista többet kellene egymással foglalkozniuk, de mikor beköltöztek volt egy kisfilm azon is látszott, hogy teljes káosz van náluk. Edinának szerintem valami érzelmesebb pali kellene akinek fontosabb a család, mint a milliók és a 100 vállalkozás. Edinának is van több vállalkozása kicsit vissza vehetne a social médiából és foglalkozhatna a családdal. "Ha nincs szívecske a képen akkor nem jó a kapcsolatunk"
2021. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem válni fognak.

Két gyerek van nyilván mindent megtesznek azért ne így legyen (helyesen), de nagyon mások tele sérelemmel, sokat gyerekkorból hoznak - sokat egymásnak okoztak.

Edina amúgy is kifordult magából teljesen más, mint pl egy éve...insta oldala is, reakciói, kinézete, nagyon furcsa lett még mezei "követő" is kiszúrja hát akkor mi lehet otthon. Én fél évet nem adok és válni fognak max 1, örökké nem lehet kifele élni.

2021. dec. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim válasza:
100%
És már be is jelentették a válást :)
2022. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!