Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a világ leghíresebb embere?...

Ki a világ leghíresebb embere? Jézus Krisztus, Albert Einstein vagy Adolf Hitler?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy ki lehet emelni egy leghíresebbet. Eleve kérdés, hogy mi a téma épp. Ha a tudomány, akkor nyilván Einstein fog az ember eszébe jutni, nem Hitler.

Na meg az se mindegy, hogy hol. Pl ha vallás a téma, itt Európában a többségnek Jézus fog eszébe jutni. Ha ugyanezt pl Kínában kérdezed, ott Buddha lesz a gyakori válasz.

2021. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ők egymás reinkarnációi voltak, ezért a válasz lényegében az, hogy igen.

Jézust ugye a zsidók kivégzik, később visszatér ezt megbosszulni. Mondta is, hogy ő kardot hozott.

Einstein esetében ugyanez igaz, mert elhozta az atombombát, amit majd a fanatikus muszlimok úgy is be fognak vetni, a közel-keleten szinte biztos. Ez csak idő kérdése, a moszad megpróbálja megakadályozni, de a vallási fanatizmust nem lehet kontroll alatt tartani.

A lényeg, hogy szerintem ugyanannak a személynek az inkarnációi. A tojásban (novella) lehetséges úgy is, hogy egy időben élnek, mert az idő csak az univerzumban létezik. Nekem tetszik ez a koncepció.

De ezt ki lehet terjeszteni az egész univerzumra.

Kedvenc Gandhi idézetem .

[link]

2021. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*Az utolsó univerzum helyett világot akartam írni.
2021. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Milyen kár hogy Einstein és Hitler egy időben is éltek.... ennyit a reinkarnációról.
2021. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4. Tudom, ezért írtam, hogy A tojás szerint.
2021. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!