Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » St22Lacika miért panaszkodik...

St22Lacika miért panaszkodik és kritizál annyit mostanában?

Figyelt kérdés

Régen még végig is néztem egy-egy videóját, de egyszerűen már nem tudom elviselni. A legújabb videóban gúnyolódva fikázza a nyugatot, de mostanában állandóan Angliát szidja, nagyképűsködik, nem tudom, mi lett ezzel az emberrel.


régebben is zavart a tudálékos stílusa, de mintha kezdene belebolondulni a népszerűségbe (vagy a munkájába?).

a legújabb videója alatt borzasztó arrogáns stílusban írja minden egyet nem értőnek, hogy nem tudta értelmezni a mondandóját meg hogy „tanuljon történelmet” :D

pedig azért nagy eséllyel nála értelmesebb emberek is vannak a kommentszekcióban. legalábbis – már elnézést – nekem Lacika sosem tűnt értelmes embernek.


most már azon is elgondolkodtam, hogy lehet, hogy csak szerepet játszott a videóiban, és mostanában kezd előjönni az igazi énje.



2021. okt. 25. 19:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

amióta vállalkozó kezdett változni

nagyobb a stressz, ez a stílusváltás szerintem velejárója

2021. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
megsértette a becsületes nyugatot értem , ne nézd ez a megoldás a problémádra
2021. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1/2


lehet, h ez is közrejátszik, de mintha tényleg elszállt volna vele a ló. nem egy észlény szegény, de olyan magabiztossággal okoskodik, és gúnyolódik, hogy elképesztő.

bár gondolom, ezt a nyugatfikázást az 1 bites rajongói miatt is csinálja.

2021. okt. 25. 20:14
 4/27 A kérdező kommentje:

2/3


ha nem válaszolsz a kérdésre, ne írj. a hozzád hasonló prolik nélkül is el tudom dönteni, nézem-e, de köszi.

2021. okt. 25. 20:20
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
ó értem mi vagyunk a prolik és 1 bitesek , te örülnél neki ha kifizettetnék veled egy már sérült szart . de minek nézed ha szerinted egy buta bekébzelt fasz st22
2021. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

5:


szerintem először gyakorold az értő olvasást. nem azt kifogásoltam, amit írtál.

2021. okt. 25. 20:46
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

A friss videóban elég jogosan akadt ki, lehúzták 130 euróval. Nem csak maga miatt tette, hanem mivel ő a legismertebb kamionos, és sok követője van, kötelességének érzi, hogy felhívja a figyelmet az ilyen lehúzásokra.

Angliát pedig számtalan videóban kielemezte már, hogy miért utálja. Mondjuk Angliától nekem is hányingerem van, és nem kamionos vagyok. Románia maga a tisztaság és rend ahhoz képest.

2021. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én csak a kazahsztános és hasonlo videóit néztem tekintve hogy imádok utazni csak az egészségi állapotom miatt nem tudok messze autózni (azért gruziaig már elmentem :):) ) amit megallapitottam nem egy zseni a gyerek.

Talán egy pont Anglia szidos videoja lement a háttérben mert foztem és nem kapcsoltam ki, alapvetően igaza volt benne a saját szemszögéből.


Szoval szerintem nincs vele baj összességében.

2021. okt. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Milyen szempontból nem zseni? Lexikális tudás alapján? Azzal nem sokra megy, viszont az életben jobban boldogul, mint az emberek nagy százaléka, problémákat hamar megtudja oldani, stb. Ez a fontos, a többivel nem sokra mész.
2021. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8/9


szerintem sem egy lángész. az azért vér ciki, hogy ennyi év után sem tudott normálisan megtanulni angolul, meg hát túl sokat nem ért a világból, az tuti.


engem végül is nem zavarna, hogy nem egy entellektüel, csak ne legyen már egy proli kamionosnak ekkora arca.

azt meg sztem nem veszi észre, hogy rajongói 95%-a egyszerű, mint a szög. meg lehet nézni, micsoda primitív dolgokat írnak a mostani videója alá.

2021. okt. 26. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!