Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kaffka Mercédesz alul is át...

Kaffka Mercédesz alul is át van műtve nőnek, vagy csak mellek vannak neki csinálva?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Honnan tudod, hogy a mellek csináltatva vannak? A hormonterápia hatására a melleid is megnőnek, csak idő kérdése. A méret pedig genetikai dolog. (A legális keretek között minden országban kötelező X év vagy hónap hormonterápia a nemi műtétek előtt. Az egész folyamathoz pedig szakvélemény, hogy nem-e csak egy perverz futóhóbortja.)

De azt nem tudom, hogy kijelentette-e ez a személy, hogy műtve van-e a melle vagy sem.

2021. nov. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, kijelentette
2021. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Alul is műtve van, ezt is kijelentette
2021. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

#2

Ezt nem tudtam. Csak leírtam pár tényt ismeretterjesztő jelleggel, mivel sok ember nem tud a hormonterápiás részről, csak azt gondolják, hogy egyből kés alá megy mindenki. :)

[#1 voltam]

2021. nov. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Havas Henrik csinált vele interjút még nagyon régen!

Ott még megvolt neki a lompos koma és a golyók is!

Ott csak a kasztrálást vagyis a golyók eltávolitását akarta megcsináltatni de nem volt rá pénze! Szerintem a golyók mentek a levesbe mert szedte a hormontablettákat! A virsliről nem tudom! Azt állitja nincs már meg!

A mellei szilikonból vannak állitása szerint!Ez szerintem helytálló! (Az átalakitások ellenére sem néz ki nőnek ha engem kérdezel!) A hajléktalan szállón ki is szúrták mikor lájvozott! Plusz Linzbe mikor Sodinál volt ott is a parkban szóvá tették hogy finoman szólva hapsi! Azért a legöbb transzinál vannak rá jelek hogy kilóg a lóláb hál istennek!

2021. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát én nem ismertem őt, és amikor láttam az X-Faktorban nekem nem tűnt fel, hogy férfi (volt). Úgy néz ki mint egy átlagos falusi asszony.
2021. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
Meg van műtve… Sajnos egy régi liveban látszott teljesen meztelenül.. 😂
2021. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=CseuD5Eq9As


Tessék, innen mindent meg lehet tudni róla.

2021. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!