Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Giorgi Tevzadze vajon szívesen...

Giorgi Tevzadze vajon szívesen fogadta volna egy 25 éves magyar lány közeledését?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez már lehetetlen de annyira szeretem és rajongok érte..nem értem hogy miért van ez mert logikai szempontból annyi jó pasi van aki illene hozzám de valamiért nekem csakis ő az ideálom. meg kívàncsi vagyok hogy mi lett volna ha. Ha most is élne akkor biztos írnék neki üzenetet normálisan hogy lássa rajta hogy értelmes ember vagyok és felvenném a kapcsolatot vele. Persze először csak beszélgetni akarnék normálisan.

Engem is nagyon érdekelnek az autók, de én nem vagyok profi sofőr (driftelni azért meg akarok tanulni valamennyire de olyan dolgokat semmiképp se csinálnék amiket ő)

Nagyon örültem volna hogyha fel tudtam volna venni a kapcs.ot és ha találkozhattam volna vele akkor szerintem annyira ideges lettem volna hogy lehet elájulok ahogy meglátom😂

Nem csak egyszer akartam volna találkozni vele hanem normálisan kimenni pár havonta és ott tölteni x időt.


Szóval szerintetek vevő lett volna rám? Csak őszintén .



2021. nov. 2. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Rád szerintem teljes mértékben
Igen de egy ilyen távkapcsolat több szempontból sem a legjobb
Nem hiszem
2 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:
Annyira kar hogy mar nem tudok irni neki :(
2021. nov. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!