Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Itt Magyarországon miért...

Itt Magyarországon miért csinálunk sztárt minden jöttment, analfabéta, magától létezni se bíró egyénből?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a média miért pont ezeket az embereket karolja fel? A lehető legalját, akik buták, alpáriak, semmihez se értenek. Hónapok óta minden csak Irén bohóckodásától hangos. Mostanában meg 100x posztoltak arról, hogy Berkiék szülnek stb. Hála az Instagramnak meg YouTube-nak teljesen tehetségtelen, alpári, semmitmondó emberekből sztárok lesznek. Hadd ne kelljen felsorolnom mindent, de komolyan csak páran akik semmit nem tettek le az asztalra, mint Irénke, Dér Heniék, Hódiék, Berkiék, Vasvári meg a többiek. Nem tudom felfogni hogy egyáltalán miért kell foglalkozni ilyen emberekkel, vagy ki kiváncsi rájuk? És mégis rengetegen bekövetik és nézik őket. Aki meg valójában tehetséges valamiben, lehet hogy soha nem lesz népszerű. Ez miért van nálunk?

2021. nov. 5. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Jó kérdés, pedig unalmas alakok ezek. Az igazi szórakozás Merci-Juditnál és Varga Irénnél kezdődik.
2021. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

A lényeg, hogy beszéljenek róluk, így a köztudatban maradnak. Ez a kérdés például egy burkolt reklám akkor is, ha nem ez a szándékod vele. Mégis felsorolsz neveket, és akit érdekel a téma az utánanéz, rájuk keres, megnézi mit csinálnak, esetleg követni is fogja őket (a trashkultúra a rossz dolgot is felkapja). A kérdéseddel te is hozzájárulsz ahhoz, hogy fenntartsa őket az emlékezetben.

Ha azt akarod hogy valaki eltűnjön a köztudatból, teljes mértékben ignorálni kell őket és elfordulni tőlük.

2021. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem akartam reklámozni egyiket sem, csak érdekelnek a vélemények. Az igazi sztárok, akik színészkedtek - énekeltek, mintha eltűntek volna egy ideje, helyette mindenki az effajta sztárokról beszél... Akik nem értenek semmihez se, van amelyikük még írni-beszélni se tud rendesen. Még az is túlzás, hogy viccesek lennének. Ezen én nevetni se tudok, csak felidegesíteni magam. Nagyon süllyed a színvonal nálunk, úgy vettem észre. :(
2021. nov. 5. 21:44
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én is szeretném tudni,mert már nagyon unom
2021. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Lényegében a hozzád hasonló emberek miatt, kérdező, akik ingyenreklámokat kreálnak nekik, ezáltal egyre ismertebbé téve őket. De semmi magyar specificitás nincs ebben, a világon mindenhol így megy.
2021. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Hogy az olyanok, mint te, szörnyülködhessenek.
2021. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Jééé emgint egy irénkés kérdés... állj már rá valaki újra, petra, evridki, már irénke is tul régóta megy.
2021. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mint jelenség, tudom, hogy léteznek ilyen egyének. Ezért nem is ismerem az összeset, akiket felsoroltál, de a nevüket már többször olvastam. Van amelyikhez arcot se tudok kötni. Mert nem érdekel a bulvár, nem nézem. Varga Irént viszont nem tudtam kikerülni. Jött velem szemben mikor az egyik yt videós akit szoktam nézni bemutatta. Hát... a szekunder szégyenérzett instant elkapott, azt a videót nem is néztem végig.
2021. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Én azon is kivagyok hogy Ambrust is felkarolták. Egy bűnözőről beszélünk, igaz nem ölt, de akkor is.

Azt kapott egy jó kis zsíros szerződést a tvben.

2021. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Varga Irén nem jó példa, őt nem a média kapta fel. Őt a nézők kapták fel, pl. én, mert elegem van a a maffióziónak is buta és olcsó k*rva celebekből, amiket az rtl, tv2, instagram és szponzoraik próbálnak letolni az emberek torkán.

Ez részemről egy kritika: inkább nézem Varga Irént, mint az instagram k*rvát a kamu életével.

2021. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!