Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Minek köszönhető, hogy Alföldi...

Minek köszönhető, hogy Alföldi Róbert közvetlenebb és kedvesebb lett?? :)

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt az előadásai után szinte mindig menekülőre fogta... beugrott taxiba, és ott se volt!

Most meg az előadások után ott marad a színházban és kedves, közvetlen mindenkivel.

:) :)



2021. nov. 13. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer vittem, de hihetetlen arrogáns, nem lehet kibírni, nem tudom milyen lett azóta, de én nem szeretném többet felvenni.


Másoknak volt hozzá szerencséje?

2021. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokszor túlhajszolja magát, láttam egy interjút, amiben azt mondta, csak pár órát alszik, mert sajnálja alvásra vesztegetni az idejét. Gondolom az olyan időszakokban, amikor külföldön is rendez és állandóan dolgozik, nincs annyi türelme. Persze vannak olyan emberek, akik minden körülmények közt kedvesek, közvetlenek, de szerintem túlhajszolt helyzetben érthető, ha nem az.
2022. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!