Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek más kpop bandák...

Szerintetek más kpop bandák nem féltékenyek a BTS-re?

Figyelt kérdés

Elég híres lett ez a fiúbanda, és elgondolkoztam azon, vajon más bandák nem-e féltékenyek, vagy nem-e akarnak ugyanolyan jók lenni, esetleg jobbak.

Kpopper vagyok (7 éve) én is. Eleinte ARMY voltam, de felfigyeltem más bandákra is, és úgy gondolom vannak olyanok, akik ugyanolyan jók, mint pl a Stray Kids, ATEEZ, Seventeen. Ezt nem azért mondom, mert már nem vagyok ARMY, hanem mert úgy gondolom túlságosan is felkapták a BTS-t, pedig más előadók is nagyon profik. Most egy ideje Stray Kids-et hallgatok, és azt kell mondanom, le a kalappal előttük. Az ATEEZ-ra is érdemes felfigyelni, valamint az Enhypen-re, Monsta X-re, Day6-re, Seventeen-re, Nct-re, EXO-ra, stb. ha csak a fiúbandákat sorolom.

Ti mit gondoltok? Remélem nem bántottam meg az ARMY-kat, se senki mást. :)



2021. nov. 27. 02:23
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
22%
Hogy egyes emberek milyen felesleges dolgokon gondolkodnak...
2021. nov. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem (ès nagyon remèlem) a nagy rèszük pontosan tudja hogy a "hìressèg" nem egyenlő azzal hogy mennyire "jòk". Akik nem, azok lehet hogy fèltèkenyek, de őszintèn nem hiszem hogy van ilyen..
2021. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%

Biztos hogy nagyon féltékenyek sőt lányok is hiszen a bts nem jobb mint egy seventeen vagy stray kids stb banda…

De erre tök jó hogy rájöttél mint bts fan!

Sajnos náluk(bts) nagyon közrejátszott a szerencse mert akkor debutaltak amikor hiánycikk volt Koreában az ilyen fiu banda (ugye akkor ment le a super junior is és azt a hunyt töltötte ki)


De amúgy is te hogy éreznéd magad ha amúgy ugyan olyan jól táncolsz rappelsz meg ugyan annyit vagy többet dolgozol de még is a másik mérföldekkel előrébb van feljebb van mint te de mert csak jó időben voltak?!?


Én szerintem a bts má túl van hype-Olga és évről évre rosszabbak hanyagabbak! Nem konkrétan a fiukra ertem hisz ők csak bólogatnak és csinálják amit mondanak nekik főleg a cégre értem… (amúgy most a bighit igazgatója toloszekbe került mert eltört a lába vagy mi! 😅 nagyon sokan azt mondják hogy van karma… hát szerintem ez még édes kevés volt) ja és nyugodtan meg lehet ezen sértődni! Mert aki tényleg fan az nagyon jól tudja hogy mit mondok és hát maguk a srácok fogják megszívni…

2021. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem van bennük féltékenység és, ha ez tényleg így van, én nem is hibáztatom őket érte (hiába tudom, hogy nem a legpozitívabb érzelem).

Nem a fiúk ellen szól (akiket amúgy tisztelek és tényleg le a kalappal előttük), de konkrétan már bármit csinálhatnak, bármit kiadhatnak az eltökélt rajongók úgyis az egekbe magasztalják őket, a minőséggel mit sem törődve. (Ami szerintem amúgy romlott az utóbbi időben.) Csak igazából elértük azt a pontot, ahol már a média is olyan szinten pörgeti őket, hogy már inkább "brand"-ről van szó lassan, mint magáról a zenéről.

És - ismételten nem a fiúk ellen - bevallom kicsit engem is bánt, amikor Jin-t, vagy épp Jungkook-t kiáltják ki (média és rajongók) a kpop legjobb énekesének, amikor ott van például Chen, Baekhyun.. mindenkinek más az erőssége, de azért szerintem érezhető a köztük lévő különbség, az utóbbiak javára.


Velük szemben viszont ott van a többi csapat, akik szintén rengeteg időt, energiát ölnek bele a cb-be, aktívan részt véve az előkészületi szintekben, koreografálásban és producerkedésben, de mégsem kapják meg a nekik járó figyelmet, mert ők nem a BTS. Pedig hiába tehetségesek (BTS), ének és tánc terén vannak náluk sokkal tehetségesebbek/jobbak, akik háttérbe szorulnak. Vagy épp, amikor végre kapnak egy kicsi(vel több) figyelmet a média máris a "következő BTS"-ként könyveli el őket.

Még azt hiszem Mark mondta az NCT-ből, hogy "sajnálom, hogy nem a BTS vagyunk". (nem azért emeltem ki, hogy most őt/őket bántsa bárki is) Csak ezzel a mondattal érződik, hogy magukat hibáztatják, amiért őket nem szeretik annyian..

Az viszont szegény kisebb csapatoknak megint felér egy kisebb arccsapással, amikor a BTS 0 koreai promóval bezsebeli a zenei műsorokban a díjakat, ellenben ők ott állnak számtalan szereplés, remek teljesítés, egyéni rekordok döntésével, mégsem kapnak elismerést. (Nem a díjat sajnálom tőlük, de ezt nagyon nem tartom fairnek.)


Nem szeretnék senkit sem megbántani a soraimmal, mert nem az volt a cél. Csak szimplán nem a legjobb irányba halad most a műfaj, és bár eddig is voltak népszerűbb csapatok, ilyen szintű széthúzást még sosem tapasztaltam a majdnem 10 éves kpop hallgatásom alatt.. Tényleg nem szerettem volna senkit sem megbántani.

2021. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Már régóta nem vagyok ARMY, mert rájöttem, vannak jobb bandák is. Most már STAY vagyok (Stray Kids fan), és igazán büszke vagyok a fiúkra. Úgy megszerettem őket... Rengeteget dolgoznak, nagyon igyekeznek, és olyan jó számaik vannak, ráadásul ahogy táncolnak...leesik az állam. Vlive-on is követem őket, és totál beléjük szerettem. 😊
2021. nov. 27. 13:17
 6/25 anonim ***** válasza:
36%

4 egyetértek annyival kiegészítem hogy pl kpop-ban az egyik legjobb énekes az ailee! Jungkook meg a bts tagjai a közelükben sincsenek sajnos a jó éneklésnek… amúgy nagyon nem ertem hogy hogyan bírnak ilyeneket mondani pl jennie mint egyik legjobb énekes??? Wtf

Vagy pl milyen jó vokál énekes yuju a g-friendből? (Meghallgattam fars volt és tele volt hibákkal… és elég szépen hype-oljak még a nem fanok is…)

2021. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6# Igazad van. Viszont Jungkook elég szépen elénekelte álarcamban az If You-t :)
2021. nov. 27. 14:51
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
7 de nem is használt autotunet sem pedig playbacket… 😅 nem sertesbol de egyszer sem énekeltek autotune nélkül ha igen akkor egyetlen egy sort ilyen 5 másodpercet és ott lehetett hallani hogy a hangokat tartani sem tudjak… nem is ertem miert énekelnek mikor rapperek ahhoz értenek (valamennyit… azert Alee után átgondolja az ember mi a jó rap!) csinálják azt
2021. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért vannak jó rapperek... Changbin, Han, Suga, Chanyeol stb.
2021. nov. 27. 16:47
 10/25 anonim ***** válasza:
9%

Igen vannak de azért alee tényleg egy teljesen másik dimenzió pedig nem szeretem a rappet nem az én stílusom de tényleg elismerés hogy 15-16 valahány évenként így tud és nem is kapott luxus képzést évekig mint suga és a többi! Nem le szólni akarom őket de be kell látni itt kezdődik a tehetség!

És persze vannak jó rapperek Koreában is csak ők nem a kpop világ részei hanem megmaradnak simán rappereknek és a media sem kapja fel annyira őket mint az idolokat!

2021. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!