Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rába Tímea arca szerintetek...

Rába Tímea arca szerintetek szét van műtve a Konyhafőnökben, vagy csak sok rajta a "festék"?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy a száj, orr műtve van. Illetve egy ráncfelvarrás is látható.
2021. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is, nem csak A konyhafőnökben.
2021. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálom, hogy így szetmuttette magát, mert nagyon szép nő volt fiatalon. Még Makk Károly filmjében is szerepelt fiatal lányként, mert feltűnő, egzotikus szépség volt.


Elhiszem, hogy öregszik és zavarta, de szerintem attól nem kell átesni a ló túloldalára.

2021. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rába Timi olyan nő volt, akiről a 90-es években fantáziáltunk. Tulajdonképpen egy szexideál volt. Az anyajeggyel a szája szélén. Most se anyajegy, se semmi... Egy műanyag, buta!!!! nulla nőszemély, aki olyan, mintha az utcáról szedték volna össze. :-( Viszont Görög Zita gyönyörűen hagyja magát öregedni... Mai szemmel nézve pontosan olyan gyönyörű, mint amilyen gyönyörű volt húsz évvel ezelőtt, húsz évvel ezelőtti szemmel nézve :-))
2021. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a feltöltés tűnik túlzottnak meg a botox a szája körül, és még csak 54...
márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!