Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az influencerekről, akik hamis ruhákkal villognak, úgy, hogy elhitetik mással, hogy igazi?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Gucci, LV stb markakra

2021. nov. 28. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Miért foglalkoztatna bárkit is más élete? Főleg olyan szinten, hogy rendszeresen ki kell írni róluk ezeket a kérdéseket. Nekem ha bajon van valakivel/valamivel vagy nem szeretem, akkor elkerülöm, ignorálom. Nem pedig provokatív kérdéseket gyártok a neten, ahol lehet csámcsogni és együtt gyűlölködni.
2021. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Tudod...ha a saját életük egy talicska sz@r, legalább kívülről látszódjon tökéletesnek, amit az influk ezen kategóriája el is hisz magáról. (Pl. H.V.)
2021. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezek az emberek tömegeket befolyásolnak, akiknek lehet emiatt lesz kisebbségi komplexusuk vagy úgy érzik fel kell vásárolniuk a fél Andrássy útat, hogy legyenek valakik. Arról is beszélünk, ha egy sorozat vagy film van rossz hatással az emberekre. Lehet párnak felnyílik a szeme.
2021. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Most is kitette Mikulasra h csak az szamit h gazdag legyen es vekony 😅
2021. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Szánalmasnak tartom, hogy kamu cuccokkal nagyképűen játsszák magukat a követők előtt.

Szerintem egy lelkileg egészséges, egyensúlyban lévő ember nem akar folyamatosan a külvilágnak bizonygatni.

Én inkább hordok jó minőségű bőr cuccokat, mint hogy rendeljek valami hulladékot Kínából, amin xy designer márka logója van.

Semmire nem jó azon kívül, hogy mások azt hiszik, hogy kiadtál egy misit egy táskára.

2021. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem érdekel, hogy a Louis Vuiton táska igazi, vagy hamis, egyformán rondának tartom. A többi meg csak nem érdekel. Aki a ruhájától, termékektől tartja magát különbnek, annak a véleményére sem vagyok kíváncsi. Olyanokat követek, akik értékes, értelmes dolgokat mondanak, nem a külsőségekkel próbálnak menőzni.
2021. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!