Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az ami először eszetekbe...

Mi az ami először eszetekbe jut Scarlett Johansson nevének hallatán?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

áruló

Elárulta a Disneyt, ami a legjobb és legnemesebb filmes stúdió jelenleg Hollywoodban. Kiállnak a feketék, melegek, transzok és egyéb emberek jogai mellett is, ráadásul Kína jóváhagyásával, így nem sértik meg ezt az ősi kultúrát sem. Szembeszállnak a rasszizmussal, homofóbiával, rendőr-diktatúrával, de mindez Scarlett Johanssonnak nem számít és beperelte őket. :( Pedig abból a pénzből készíthettek volna egy nagy sikerű Star Wars vagy MCU filmet vagy sorozatot, amivel segítik az elnyomott kisebbségek helyzetét a világban. Lehetett volna egy új trans species szuperhős pl., aki embernek született, de alien lelke van, aki aztán az új Pókembernővé válik. De nem, most ezt a pénzt a perre kell elkölteni.

Gyűlölöm azt a nőt.

Én csak filmeket, sorozatokat akarok nézni girlpowerrel, diverz castinggal és pszichopata rendőrökkel, ign híreket, cikkeket olvasni arról, hogy melyik szuperhősnek milyen a szexualitása és a bőrszíne, illetve, hogy a trollok ezeket a nemes műveket hogyan pontozzák le imdb-én, amiért az oldal törli az alacsony pontszámú értékeléseket, kiállva a szabadság, szólásszabadság, demokrácia mellett. Nem ilyen peres dolgokat. Ezekre nem vagyok kíváncsi.

2021. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a Sziget, azt a filmet láttam tőle először. Aztán meg a Lucy-t, abban nagyon ügyes volt. A Marvel filmekbe is bepillantást nyertem, de annyira nem fogott meg a szuperhősösdi (sosem szerettem), hogy érdekeljen és végignézzem.
2021. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Fekete ozvegy
2021. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Ezért: [link]

2021. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Túlértékelt
2021. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Jó csaj
2021. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Dánia és a dán csajok
2021. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Hogy milyen hülyén néz ki az Elfújta a szélből ismert csaj neve egy szőke nőn skandináv vezetéknévvel.
2021. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Gyönyörű picsa
2022. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Black Widow
2022. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!