Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most hogy kiesett az X-Faktorb...

Most hogy kiesett az X-Faktorból, Mardoll Magyarországon folytatja a karrierjét, vagy visszautazik az Államokba?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 01:01
A kérdező szavazást indított:
USA
Amerikai Egyesült Államok
Mardoll
Magyarország
X-Faktor
Művésznő
24 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Hoppá. Én nem akartam szavazást létrehozni ide. Konkrét válaszokat vártam. Elnézést kérek mindenkitől, nem tudom mi történt!
2021. dec. 5. 01:02
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Youtube sztár lesz,itthon vagy külföldön,tök mindegy.
2021. dec. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

De emiatt ne legyetek már szomorúak!

Ez csak egy tehetségkutató, sokan kiesnek, a végén úgyis csak egy valaki nyer! Azért mert a kedvenced kiesett, még simán nézhetnéd. És ettől még ugyanúgy lesznek zenéi/zenéik, el lehet menni koncertre meg stb. Nem kell emiatt lecsüggedni.

2021. dec. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Az X-faktor miatt szerződése van a Gold Record Hungary-vel, szóval egy ideig "muszáj" lesz neki itthon tevékenykednie.
2021. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindegy, hova megy? 1 év múlva már úgysem fog rá senki sem emlékezni! Eltűnik a süllyesztőben!

Valakinek mond még valamit az a név, hogy Baricz Gergely vagy Gorbunov Dimitrij? Szerintem nem... Pedig anno mindketten harmadik helyezést értek el az akkori X Faktorban!

Mata Ricsi is szobafestő lett! Már szinte senki nem emlékszik a nevére sem... Hiába volt 5 éve ő a legfelkapottabb tinisztár!

2021. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Mardoll az nagyjából 2 dolog pozitív, 20 dolog negatív kategória. A popzenének biztos jót tesz, mert jó a zenei producere, jól tud rappelni és akcentus nélkül, de ezen kívül az imidzse meg a nézetei 15 éve divatjamúlt, cikin lemaradott a stílusa. Nem tudja, hogy Európában már nem menő a cici és segg kirakás, és a férfiak a visszafogott nőkre buknak, ráadásul a családi háttere miatt sosem fog szabadulni a megcsinált sztár jelzőtől, és a minőségi zenei szakma utálja a megcsinált dolgokat.
2021. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Dmitrij pont eszembe jutott valamelyik nap. Kar, hogy ő eltűnt.

Mata Ricsi szobafestő lett? Fú azigen...

2021. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!