Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem gagyik Paulina...

Csak szerintem gagyik Paulina (X-faktor) dalszövegei?

Figyelt kérdés
Alapból tetszenének a dalai, de a "sötétben nézni a szemüveggel", meg a "beleültek a szemüvegbe", "fal a vala fel" (ezt nem is értem, hogy mit jelent), aranyapám és egyéb szófordulatok, erőltetett rímek szerintem borzalmasak... Megnézném, hogy egy jó szövegíróval mit alkotnának.

2021. dec. 13. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem már az Ajándék is olyan volt, amit egy tizenkét éves kislány ír a kiszemeltjének a nagyszünetben - azzal a különbséggel, hogy annak van annyi önérzete, hogy a naplójában hagyja.

Olyan kis egyszerű, bugyuta, gyerekes nyáladzás. Az átlag szellemi színvonalnak meg is felel.

2021. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Az aranyapámnál borult el végképp az agyam, nem is értem, hogy lehet egy dalban, de úgy egyébként bármikor is használni ezt a szót
2021. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon középszerű az egész lány, hamar el lesz felejtve mert már 1000 másik ugyanilyen volt előtte. Semmi extra.
2021. dec. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, gagyi és nagyon unalmas is már. Remélem nem nyeri meg.
2021. dec. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a "Rémület teletek veszélyt érzek" sort nem értem.
2021. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen egyetértek a #3as válaszolóval,nem kell aggódni. De örülnék,ha nem ő nyerne. Egyetlen mázlija,hogy itt van a döntőben,hogy a Laci a mentora,ha pl a Puskás,vagy az Adél lett volna,nem jut el ide,mert ugye le kellett ültetni,meg az első dala annyira megtetszett a tiktokos népnek,h azóta is amiatt szavaznak rá.

Nincs vele amugy bajom,nem volt rossz az Ajándék sem dallamilag,de olyan rohadt erőltetett az egész már. Az aranyapámról tipikusan a Tóth Andi ugrott be legelőször a dallam miatt,mintha koppintva lett volna a stílus.

2021. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Na jó, de akkor ki nyerje? Mert nekem a kusgyerek is pint ennyire eroltetett, csak arrol tud vakeralni, hogy mindenki irigy ra, aki beszol neki. Unalmas es bem is igaz.

Szoval marad Kamilla.


Egyebkent nejem is az Aranyapam volt az, ahol azt mondtam, hofy jo, ez ennyi volt, ez mar nem erdekel. Irenke jut eszemve, meg a kisapam.

2021. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!