Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Scarlett Johanssonnak mire...

Scarlett Johanssonnak mire kell annyi pénz?

Figyelt kérdés
Elképesztő mennyi pénzt csikar ki a munkaadóitól, emberi ésszel felfoghatatlan összegeket, és úgy tűnik még az is kevés neki. Nyilván normál esetben egy embernek nincs szüksége ennyi pénzre, hisz elkölteni sem tudja, ő mit akar kezdeni hogy ennyire sok pénz sem elég neki?

2021. dec. 21. 19:51
A kérdező szavazást indított:
ő akar lenni a világ leggazdagabb embere
saját űrprogramot akar indítani mint Elon Musk
drogokra, cigire és italra költi
meg akarja vásárolni Hollywoodot
szerencsejátékfüggőségben szenved és elveri a pénzt
így kompenzál az alacsony termete miatt
orvosilag igazoltan kényszerbetegség nála a harácsolás
bosszúból, csődbe akarja vinni Hollywoodot
Chris Evans fejét akarja elcsavarni
egyéb oka van
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A színészek nem havi fixből élnek és nem azon a színvonalom, amin az átlag alkalmazottak. Egy-egy filmért kapnak gázsit, aminek ki kell tartani addig, amíg jön egy következő film.


Emellett pedig egy színész(nő) aki sikerfilmekben játszik főszerepet eleve többet engedhet meg magának. Miért kérne kevesebbet, ha a stúdió őt akarja és ki is fizeti neki, hogy megkapja?

2021. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Scarlett Johansson egy áruló. Elárulta a Disneyt és az MCU-t, akik a rasszizmus, szexizmus és a lmbtq ellenesség ellen küzdenek a világban.

Megérdemelné, hogy a fejét a disney kastély kapujára tűzzék.

Utálom azt a némbert! Egy pénzéhes, áruló, anti-feminista dög. És mivel a disneyt támadja, ezért mindenkit támad, akinek a jogaiért a disney harcol.

2021. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

2.-ra.


??? Mi van ????

2021. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Hogy csikar?
2021. dec. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő a többi színészhez hasonlítja a gázsiját, nem a sarki tescós pénztárosához, akinek ez "elképesztő" sok pénz. Egy malibui villa sem olcsó.
2021. dec. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
kettessel egyet értek. Jogos a kérdésed egyébként. Én sem értem minek ennyi pénz 1 emberi életre. Nem tudom megválaszolni a kérdést. Hollywoodban drog,pia ,cigi is megy. Sok plasztikai beavatkozás. Minél nagyobb és jobb ház,kocsi . Kapzsinak tartom. Nem tudom a teljes igazságot !!!
2021. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is gyermekei vannak, szerintem benne van, h biztosítsa a jövőjüket. Másodszor pedig, senkitől nem csikorgó ki pénzt, de ha egyszer ugy szól a szerződés, ahogy, akkor normális, h annyit szeretne kapni, amennyiben megallapodtak
2023. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!