Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik tulajdonság ami a leginkább illik Scarlett Johanssonra?

Figyelt kérdés
Illetve melyik az (ha több is van) ami legelőször eszetekbe jut ha meghalljátok a nevét?

2021. dec. 26. 21:42
A kérdező szavazást indított:
szexi, csábos
tehetséges
kedves, szerény
intelligens
példamutató
kapzsi
öntelt, önimádó
túlértékelt, túlhájpolt
bunkó
teátrális
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nekem a "lejártkur*a", sok ilyen nő van. Régen szexikon volt, ma már plasztikás vén nyanya.
2021. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Abszolút túlértékelt. Számomra felfoghatatlan, hogyan lett sztár, meglehetősen tehetségtelen. Még nem láttam két külön karaktert játszani, mindig a "szexu, csábítót" adja elő. A teste viszont tényleg jó, arca mehh..
2021. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az, hogy mikor nem lattam a Wikipedian, akkor is a skandinav nev ellenere volt Szovjetuniobeli szlav csajt latok kis zsido beutessel, viszont nem latom se szepnek, se szexinek, pedig elvileg ki lehet mindent pipalni.
2021. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szexi nő, fiatalon főleg, de most se mondanám nyanyának, nagyon is jól néz ki, és ő maga sem akar tinipics@ként megjelenni, nőies, szép nő. Valóban nem egy Oscar-díjas, vagy kora legnagyobb színésznője, de annyira mégsem amatőr, vagy rossz, különben nem jelölték volna annyi díjra, pedig én nem vagyok Marveles. Lehet valakik tolták, hogy egy időben annyit foglalkoztak vele, emiatt tűnhet túlértékeltnek, de ő maga elég szerény és kedves, nem öntelt mint a hollywood-i színészek többsége, aki kicsit jobban utánanéz az láthatja mennyire emberközeli és átlagos ahhoz képest milyen népszerű.
2021. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak a mellei miatt nagyszám
2022. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tulertekelt. Pl h most ne Marvelt mondjsk, mert azt sokan leszolják, a Suttogóban is elég kemény szerepet kellett játszania, nagyon fiatalon. Bőven van tehetsége, ügyes, inteligen, szép és nagyon is szerény, baráti nő. Rengetek szervezetet támogat.
2023. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En semmit se tudok róla. Nem ismerem személyesen. Ki ismeri?



Külsőre semmi extra. Csinos, átlagos arc. Se nem ronda, se nem szép.

Átlagos, jó színésznő.


Semmi egyebet nem tudunk róla. Csak amit az újságot, szennylapok tálalnak a nagykozonsegnek, akik úgyis mindig bármit besz○pnak.

2023. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!