Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a Little Mix...

Mit gondoltok a Little Mix sorsa is az lesz mint a One Direction-é?

Figyelt kérdés
Most,hogy bejelentették,hogy a turné után szünetre mennek de még vannak projektek. Ezt már hallottuk egyszer "csak" 18 hónap akárhogy számolom ez már több mint 18 hónap.

2021. dec. 30. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ezt már lehetett tudni mikor bejelentették hogy terhesek. Azért nyilván kisbabák mellett nem a turbé lesz nekik az első m szerintem 1-2 évig amíg nőnek a babák nem lesznek még együtt de később igen. Addig meg szóló projektek, filmek, ruhák jöhet minden. Rajongók már vannak, amíg esetleg zenét nem adnak ki akkor se vesztik el a rajongó táborukat
2021. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, és nagyon remélem, hogy nem lesz igazam, Little Mix se fog visszatérni :( '12-'13 óta vagyok mixer, 3x utaztam ki Londonba csak miattuk, így talán mondhatom azt, hogy van valamennyi rálátásom a dolgokra. Persze nem ismerem őket, személyes dolgaikat nem tudom, de láttam az útjukat. Volt pár szuper évük, de ami az LM5 után következett :/ És a legjobb éveik alatt sem sikerült szerintem azt elérniük, amit igazán szerettek volna (pl. USA-ban nem váltak igazán ismertté).

A lányokon is azt láttam, hogy elengedték a dolgot, már be akarták fejezni. Régen mennyi promó volt, most meg nagyjából semmi. (Számomra elég fura volt, hogy Leigh-Anne tegnap arról posztolt, hogy milyen szájfényt használ. Hamarabb is posztolhatott volna erről, az utolsó koncert előtt nekem nem tűnt odaillőnek.) A Confetti turné szerintem hatalmas visszalépés volt, eddig sokkal jobb turnék voltak. A setlist összecsapott volt. Nem volt jó a dalok sorrendje, voltak hiányok, volt olyan amit nem hiányoltak volna a rajongók annyira, ha nem rakják bele. SLS lent a színpadon, NMSS sztem teljesen értelmetlen fent a levegőben, No-t 1 alkalom után kivették. Régen volt, hogy néhány dalt kicseréltek turné alatt, nem végig ugyanazt a műsort adták elő, volt egy kis változatosság. LM5-nál több vendég is jött, sokan arra számítottunk, hogy azért az utolsóra valami nagyot összedobnak, de ugyanaz ment le, mint az előző estéken :( Ami nekem nagyon hiányzott a kivetítőkre felvett videók. 1-2 számnál volt csak (arra gondolok, ami a Woman Like Me alatt ment, https://www.youtube.com/watch?v=nLwqerU3umw). Régen szerintem minden szám alatt mentek ezek a videók. Meg az öltözés alatt is volt előre felvett videó, most pedig ilyen spirálok, ajtók mentek nagyrészt :/ Nálam ez is az elengedés jele, már nem volt kedvük, idejük ilyennel foglalkozni.


A turné első állomásain nagyon mondták, hogy "ezen az utolsó turnén...", "ezen a végső turnén...". Azért az elég érdekes volt. Utána elkezdtek finomítani a (for now)-val. Nem tudom mennyire gondolják komolyan, és mennyire csak azért volt, hogy a rajongók vmiben még kapaszkodni tudhassanak.

Szerintem a jövőben a következők lesznek: Megpróbálkoznak a szóló karrierrel. Nem tudom mennyire lesz szüksége az iparnak 3 új énekesnőre. Most úgy tűnik Jade-nek van a legnagyobb esélye arra, hogy a szóló karrierje a legsikeresebb legyen. Perrie és Leigh-Anne-nél kérdéses, hogy inkább anyák teljes állásban a vállalkozásaikkal megfűszerezve vagy énekesi szóló karrierbe kezdenek.

Ha most még komolyan is gondolják, hogy ez csak egy szünet, a következő években annyi minden történhet (valamelyikük épp kiadja a saját számát/albumát, valaki terhes,...), hogy én sajnos kicsinek gondolom a valószínűségét annak, hogy egyhamar újra láthassuk a Little Mixet :(

Ha visszatérnének akkor pedig valószínű legalább egy új számmal, majd albummal tennék. Szerintem egy ütős album megírásához most szükségük lenne kb. 2 év munkára pihenés után.

Majd meglátjuk az ilyen "már vannak ötleteink milyen dalokat akarunk", "2 év elég lesz?" valós dolgok vagy csak minket próbáltak megnyugtatni :(

Arra nagyon kiváncsi leszek, hogy meddig lesznek a Little Mix profilokon új tartalmak (sztorimegosztás, turnéképek, stb.), és a lányok a jövőben, hogy fognak a Little Mix-hez állni (próbálnak majd elhatárolódni, vagy ott lesz, hogy LM, csak épp szólózok kicsit)

2022. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!