Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova járnak közösségbe a...

Hova járnak közösségbe a híres emberek? Gondolom nem strandra járnak az emberek közé. Hol lehet megtalálni őket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ahová akarnak.
2022. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem épp
2022. jan. 2. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elit klubokba, zárt körű rendezvényekre, vagy ha épp olyan van akkor lefoglalnak egy hotelt, éttermet, akármit, és akkor addig a "halandó" emberek nem mehetnek oda be, akkor sem ha fizetnek.
2022. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már láttam sokszor Ördög Nórit vagy hasonló kaliberű "sztárokat" plázákban vagy utcán. A hiedelemmel ellentétben rájuk se bagóznak az emberek. Szóval annyira mégsem híresek, hogy odaszaladjon mindenki autogramot kérni... Nálunk talán az Orbánt felismerné mindenki, de mást? Akár egy Johnny Depp is elsétálhat az emberek közt, kit fog érdekelni? Élőben nem is olyanok ezek a nagy sztárok sem, mint képeken.
2022. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden híresség tartja olyan nagyra magát hogy nem lép be olyan helyre ahol nincs kiírva hogy VIP. Több olyan világhírű színészt is tudok aki a helyi club-ba vagy pub-ba jár szórakozni. Meg nem foglal le egy éttermet csak azért hogy megvacsorázzon. De nyílván igényes helyekre járnak általában
2022. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Jollyt láttam egyszer az Aquarius Élményfűrdőben, Nyíregyházán. Én észre sem vettem volna ha más nem szólította volna meg hogy képet csináljon vele. Egy pár személyen kívül senkit sem érdekelte.
2022. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen mert ruha nélkül egy senki 😋
2022. febr. 11. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!