Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Érti valaki Tiaht?

Érti valaki Tiaht?

Figyelt kérdés
Régen bírtam, de mostanában csak vetít. Bekamuzott egy csomó mindent (fellépések, ilyen lemez olyan lemez,klip) már hónapokkal ezelőtt, most meg előadta magát, hogy ő minden fellépést lemondott. Olyan mióta anya, mint aki megnyomorodott. Mintha nem is önmaga lenne. Depressziós lenne? Olyan indulatos, utalkozik és állandóan idiotakrol posztol. Múltkor is valaki beszólt neki, hogy nem tudta megszulni a gyereket és tiszta idegbeteg lett. Ilyenen kiakadni? Más meg annak örül, ha kiveszik. Fura az egész nő.

2022. jan. 3. 17:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
51%
Én már téged sem értelek, hogy miért foglalkozol mások (részben magán)életével ilyen szinten.
2022. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Reméljük ezt most minden kérdés alá odaírod. Ez itt a bulvár kategória.
2022. jan. 3. 19:28
 3/43 anonim válasza:
26%
A gondolkodásmódód fura nem Tiah ... Tuti pasi vagy ...
2022. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Egész életében egy nyomorék volt, végig hazudik mindenről.
2022. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Nem szült mostanában, az egész csak hírverés volt. Féleszű drogos prosti, aki saját démonjaival küzd. Sajnos ezt a küzdelmet kivetíti a környezetére, mesélhetnének erről a szomszédai… A Corvin Pláza mellett él, ott riogatja az embereket és a megmentendő kisállatokat. Nagy állatvédőként állítja be magát, de sokkal testhezállóbb lenne számára a Szörnyella de Frász szerepe nehézsúlyú kivitelben. Havonta szabatja át a fejét és a testét, ami hatalmas bravúr annak tükrében, hogy nincs “polgári” foglalkozása. Jól fizethet az eszkortozás, de a lelket megöli. Még nincs 30, de smink nélkül ápolatlan 40-es bányarémnek néz ki. Igazi RÉM!
2022. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
0%
5 ös te ezeket honnan veszed? Észrevettem egyébként én is kicsit hogy tiah furcsa mostanában de szerintem rendes ember meg nem riogat senkit hanem önbizalmat ad másoknak.
2022. febr. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

“Furcsa”??? Én így hallottam, teljesen megzakkant. Egy ideje senki sem hajlandó együtt dolgozni vele… Összeférhetetlen.

Te honnan ismered? Hogyan ad önbizalmat másoknak? Milyen formában? Milyen emberek fordulnak hozzá tanácsért?

2022. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Hát nem issmrem de eddig azt szűrtem le hogy segíteni szeretne az önbizalomhiaynos embereknek. Nyilván elsősorban nekünk tiniknek nem tudom hogy te hány éves vagy De én még fiatal úgyhogy én így látom ezt az egészet.
2022. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatal vagyok, bár már nem vagyok tini. Szerintem nagyon rossz példa a fiatalok számára az, ha egy plasztika-függő, testképzavarral és más pszichózissal küzdő prostituált tanítja őket arra, hogy legyenek magabiztosak. Hogy lehet “példakép” valaki, aki áruba bocsátja a testét, aki nem fogadja el a testét, arcát olyannak, amilyennek Isten teremtette? Ez pont nem az önmegvalósításról, magabiztosságról szól, hanem arról, hogy márkás ruhák, menő szelfik, drága kisállatok, öncsonkítás, magamutogatás, közönséges viselkedés, trágárság nélkül egy senki vagy!
2022. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Jó én elfogadom a te véleményed de emlékezz vissza mikor nyáron 2020 június júliusában ő mondta hogy megvan elégedve a testével és hogy semmi bántást nem vesz magára nem hiszem hogy önbizalom hiányos lenne azt meg végképp nem hiszem hogy ő vagdosná magát 26 vagy 27 éves létére nem tudom hány éves pontosan.
2022. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!