Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Puzsérról?

Mi a véleményetek Puzsérról?

Figyelt kérdés
Csak szimplán érdekel, hogy ki mit gondol róla.

2022. jan. 15. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Én kedvelem. Tagadhatatlanul irritáló a stílusa, de alapvetően nem beszél hülyeségeket, és őszintének tűnik. Főleg az Önkényes mérvadóban hallgatom.
2022. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Unalmas, demagóg.
2022. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Egy nagyképű egoista sajnos!
2022. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Viszonylag értelmes, tájékozott, olvasott. De ettől sokkal fontosabb, hogy mindent morális és minőségi alapon értékel. Tehát a romlottságot és a minőségtelenséget kritizálja. Ezen túl jól érvel, nem személyeskedik, átlát a manipulációkon. Nekem szimpatikus.
2022. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
34%

Én nagyon-nagyon csíptem, minden műsorát meghallgattam évekig. Tavaly év közben valahogy lekattantam a műsorairól, valahogy úgy érzem, hogy már az igazán fontos dolgokat, amik tényleg nagyon jók, már elmondta, és már ismétli magát.


És most sajnálom hogy minden sikeres emberbe, akit magánál kevesebbre tart beleáll. Talán igaza van, de akkor is erőlködésnek tűnik, és szánalmas, ahogy Majkát osztja, már nem először.

2022. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

"De ettől sokkal fontosabb, hogy mindent morális és minőségi alapon értékel"


Ez éppen nem mondható el róla

2022. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!