Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szimpatikus Tücsi? Dedei...

Szimpatikus Tücsi? Dedei Ayree Claudia, instaceleb.

Figyelt kérdés
Nekem nem, kiis követtem miután feltett egy kérdést, válaszoltam rá és semmi interakció.

2022. jan. 16. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem szimpatikus nekem sem, inkább irritáló...
2022. jan. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Smink és retus nélkül még képen sem az esetem, de a viselkedése mellé kifejezetten unszimpatikus számomra és emiatt nem tetszik. A szépség természetesen nem minden, vele inkább más bajok vannak
2022. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem
2022. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Engem mar ezek az idiota becenevek kicsinalnak. Miert divat ez Magyarorszagon?


Megneztem az Instajat, hat nekem semmi erdekes nincs benne. Mondjuk ez a nezzuk ki hogy el a hetkoznapokban dolog nekem unalmas. Foleg amikor minden posztba valami bena reklamelhelyezes van.

2022. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Engem nagyon irritàl. Nem is nézem màr. Ûgy nyàvog a lànyànak, mintha az a kislàny idiôta lenne. Agyon kényezteti azt a gyereket, és nincs annyi esze, hogy ezzel rosszat tesz neki. A valô vilàgban nem fogjàk sehol kinyalni a làny s@gggét. Tucsiék viszont ehhez szoktattàk hozzà. Azonkìvül hatalmas igényei vannak ennek a Tucsinek.Nem elég a hàz , a nyaralô, neki minden kell. Soha semmi nem elég. Nagyon taszìtô nõ!!
2022. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De jól látod, borzalmas anyagias szerintem is, az egész nőt a k@rva drága tárgyak, rongyok mozgatják.

Volt pofája az átlagembereknek a 250.000 ft-os hótaposóját úgy reklámozni, mintha ez full hétköznapi lenne, csajok fel a hótaposókkal holnap jön a hideg....borzalom.

Jól látod, a kislánya lesz a legnagyobb vesztes, mondjuk nem, mert ezeknek a pénzeseknek sokan nyaliznak, tuti magániskolába fog járni is, csak pénzben mérnek mindent.

2022. ápr. 1. 20:55
 7/7 anonim válasza:
Engem nagyon irritált,ezért nem is néztem tovább. Le is iratkoztam róla. Kb egy parfümje annyi,mint amit én havonta keresek. Csak tátott szájjal néztem, hogy hogy lehet valakinek ennyi pénze. Honnan? Más embereknek már a napi betevőt is nehéz megvenni,hiába güriznek. Nem gondolja,hogy irritál másokat? Szerintem lesz..ja nagy ívben. Azért megnézném, hogy hogyan viselkedik egy kunyhóban élve,havi 200 ezerből
2022. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!