Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha tudnád egy celebről 100%ra,...

Ha tudnád egy celebről 100%ra, hogy megcsalta a párját, aki éppen terhes, boritanad az asztalt?

Figyelt kérdés

Vagy ez celebeknel annyira általános dolog (megcsalás), hogy kb csak magadat nevetetted ki?

Sajnos igaz történet, tesóm volt a harmadik fél..



2022. jan. 19. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a 3. fél úgy ment-e bele a dologba, hogy tudta, mi a felállás.
2022. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Most akkor a tesóddal csalta meg a már terhes párját? Amúgy meg na, itt nem az számít hogy celeb vagy nem celeb.
2022. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Anikó de hát amúgy is naivnak tűnt. Én szolnek HA van bizonyíték, anélkül úgysem hiszi el
2022. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyáron történt és akkor azt hazudta, hogy most mennek szét..

Én azt mondom, hogy ha emiatt mondjuk elvetél, vagy sérül az anyuka, baba idegrendszere.. Én nem javaslom és lehet többet nem is fordul elő. Az élet igazolja majd, hogy mi lesz. Tesómnak azóta van párja.

2022. jan. 20. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire buta annak úgysem elég ez, hogy elhagyja. Már eleve értelmes nő ezzel a pasival nem jön össze. Látszik már a tekintetén is, hogy teljesen őrült. Tesód sem tudom hova tette az eszét... valószínűleg Anikó pont annyira meg van babonázva, mint mazsika és emiatt nem veszi észre , hogy egy nárci karjaiban van
2022. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!