Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A magyarok miért az ilyen...

A magyarok miért az ilyen trash, semmiről sem híres celebek iránt érdeklődnek ennyire élénken?

Figyelt kérdés

Elég ha ebből a kategóriából és annak tartalmából indulok ki. A címe "Sztárok, bulvár". Ehhez képest egy 30 kérdést tartalmazó oldalon jó ha 1-2 tényleg sztárokra vonatkozó kérdés van, az összes többi mind kvázi senkikről, noname youtuberekről, meg ilyen valóságshowkból, vagy semmirevaló celebek pasija/nője címén ismertté vált emberekről szólnak, akik nagyon messze vannak a "sztárok" fogalomtól.

Csak az első oldalon amit most látok ebben a kategóriában, van 4 db Privátszabinás (ezen az oldalon kívül az életben nem láttam még a nevét sem sehol), 5 db Kulcsár Edinás (ezt se tudom kicsoda), 3 db Csuti (eddig úgy tudtam ez Orbán Viktor gúnyneve ellenzéki körökben, meglepődtem hogy nem róla van szó, ezt a tagot se tudom miről ismert, gyanítom semmiről se) kérdés, illetve pár oldalt visszalapozva oldalanként 6-8 Varga Irán (szintén teljesen ismeretlen a Gyakorin kívül) "kérdés", és csak Katy Perry meg Donáth Anna (aki politikus) 1-1 kérdése az hol tudom is kikről van szó (Majkát meg Tóth Gabit is ismerem, de őket inkább hagyjuk, ők tényleg híresek itthon de attól még színvonaltalan amit művelnek).

Kérdésem: a magyarokat miért foglalkoztatja ennyire kvázi senkik minden mozzanata? Ha már mindenképpen foglalkozni akarnak valakivel, miért nem olyanokkal foglalkoznak akik tettek is valamit az asztalra? Úgy vettem észre főleg itthon van ez a jelenség, külföldön is vannak sztárok meg celebek, de ott tényleg ismert embereket sztárolnak főleg. Jó vannak Kim Kardashienek akik semmiről se híresek azon túl hogy meggazdagodtak munka nélkül, de az a kisebbség, azért a celebhírek többsége A-listás színészekről meg ilyenekről szól.

Itthon mitől ilyen nagy az érdeklődés noname emberek iránt? Vagy ezeket a kérdéseket egy ember írja ki trollkodásból?



2022. jan. 20. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy önellentmondás. Ha valaki iránt sokan érdeklődnek, az pont azt jelenti, hogy híres.
2022. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem önellentmondás, csak akkor nem fogalmaztam elég jól. Az a lényeg, hogy külföldön olyan emberek iránt érdeklődnek főleg, akik más téren lettek híresek és kötni lehet hozzájuk valamit. Színészek, zenészek, sportolók, politikusok stb. Itthon meg ezek az emberek gyakorlatilag arról híresek hogy híresek, ha érthető mire akarok gondolni: semmit se csinálnak, semmi nem köthető a nevükhöz, csak léteznek, és valamiért ez a puszta tény, meg teljesen hétköznapi történések (felöltöztek, mondtak valamit, feltöltöttek egy képet és hasonlók) mozgatják meg az embereket. Míg mondjuk egy színésznél az új filmje az ami normál esetben érdekli az embereket, és nem az hogy milyen pólót viselt vagy hol nyaralt.
2022. jan. 20. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja a kerdezo, hogy a semmirol hires.

Nem azt, hogy nem hires.


Csak hogy semmit nem tettek le az asztalra. Nem egy Hosszu Katinka, Rubik Erno, Semmelweis.


Anno megnyert egy szepsegversenyt, szerepelt valami kornyikalos showban, ahova sose az igazi tehetsegek kerulnek be, volt valami megrendezett igenytelen “valosagshow”-ban.

Vagy gazdag faxt szoppott.


Kb. ezek a mai celebeink osszefoglalva.


A gagyi hirportalok ezekrol jelentetnek meg cikket, ez megy a facere, amikor valaki ismerosod alakommentel, akkor te is latod. Musorokba is meghivjak oket, hogy elmeseljek milyen volt Tanyjacska elso hig szeklete. Meg az Instan az anorexias testevel arulja a fogyicsodaszert vagy barmi vackot amiert fizetnek neki es feljon az ajanlasaid kozott.


Tehat az arcodba van nyomva. Es mindig latod. Azert “hiresek”, mert amit sokszor latsz azt megjegyzed.

2022. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3 Ebben van valami amit mondasz, de sok olyan van akire még az se igaz hogy az arcomba van tolva, mert nekem van Facebookom, Instangramom is, hírportálokon is járok időnként (mondjuk nem a magyar bulvár részen, az nem érdekel), mégse találkoztam még például azok közül akiket említettem eggyel se sehol, csak itt.

Még arra gondoltam, hogy nem-e maguk az adott emberek népszerűsítik itt saját magukat kérdésnek álcázva. Mert rákeresve egyikre másikra, nagyon nehéz megértenem mi érdekelhet ezeken az embereken bárkit is akár egy másodpercig.

2022. jan. 20. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a lényeg, hogy külföldön olyan emberek iránt érdeklődnek főleg, akik más téren lettek híresek és kötni lehet hozzájuk valamit."

Már aki. Külföldön is ugyanúgy számtalan követője van a szerinted "semmitől híres" embereknek.


" Míg mondjuk egy színésznél az új filmje az ami normál esetben érdekli az embereket, és nem az hogy milyen pólót viselt vagy hol nyaralt."

Pedig utóbbi is rengeteg embert érdekel a világon mindenhol. Szerinted hogy alakult ki a bulvár?

2022. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
"Varga Irán". :D
2022. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Basszus, elgépeltem, bocsi, pedig kétszer is átolvastam, fel sem tűnt eddig. :D

"Irén" akart lenni természetesen. Vele volt pár hete teleszemetelve a GyK.

2022. jan. 20. 16:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, jót nevettem. :D
2022. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Privát Szabina azért tett le.valamit az asztalra. Énekes volt
2022. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem mi a baj vele? Ha érdekli hát érdekli, nem fog vele senkinek sem ártani. Mást a bélyeggyüjtés érdekli a harmadik embert meg a ekrtészkedés. Nincs ebben semmi rossz.
2022. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!