Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gaga jóképű férfi lenne?

Lady Gaga jóképű férfi lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 23. 20:53
 1/6 anonim válasza:
60%
Ne bántsd már azt a nőt! Így tökéletes ahogy van.
2022. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bántom, de a linkelt képen pasiként pózol, azért kérdezem.
2022. jan. 23. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mivel az arckaraktere inkább férfias, mint nőies. De én így is csípem, nem mint az egyenfejeket.
2022. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem Lady Gaga ha nincs agyon sminkelve jó csaj. Nem néz ki férfinak, inkább bolondnak amikor ki van pingálva. De a la natur szerintem szép nő.
2022. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem lenne jóképű pasi. Nőnek sem az a kiemelkedő szèpség, de még mindig szebb nőként.
2022. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4-essel. Gaga ha nincs agyonsminkelve meg cicomázva szép nő, csak ugye neki ez beletartozik az imidzsébe gondolom. Meg is lepődtem mikor először láttam “átlagos” sminkkel hogy mennyivel szebb úgy (láttam egy régebbi videót róla amin konkrétan félt tőle egy kisgyerek a sok smink miatt :D). Szerintem ő nőként néz ki jól, nem pedig férfiként és ez így is van jól.
2022. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!