Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akiknek van operaénekes vagy...

Akiknek van operaénekes vagy táncos (pl balett) ismerőse vagy van ismerőse aki színész; ők milyenek a színfalak mögött? Miket szoktak csinálni?

Figyelt kérdés

Olvastam egy könyvet, Árvák, és abban az egyik nő balett-táncos. Úgy írják le őt, hogy a szabadidejében állandóan iszik, bulizik és a rendőrségről kell elhozni.


Sok sztárnál hallom azt, hogy előbb-utóbb hasonlóan kezdenek élni.


Szóval elkezdett érdekelni, hogy akiket ti ismertek, ők a magánéletükben milyenek?


2022. jan. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát… mivel a tanulmányaim miatt ilyen körökben mozogtam, jól ki ismertem pár klasszikus énekest. 🤨

Természetesen ez nem mindenkire igaz, mert vannak köztük alázatos és jó emberek is, de arrafelé a különösen pszichopata teremtések egyáltalán nem ritkák. Ránézésre kedves, temperamentumos, komoly nőknek tűnnek, de ha több időt eltöltesz velük, megtapasztalod, hogy mennyire nagyképűek és gonoszak tudnak lenni. Kibeszélik egymást, Istennek képzelik magukat, a diákjaikat halálra terrorizálják, gyakran pitiáner dolgok miatt csapnak óriási hisztériát. Nem egy ember az ilyen lelki hulladékok miatt adta fel az álmait, súlyos mentális sebeket szereztek tőlük, öngyilkos gondolataik voltak, és biztosan vannak, akik véget is vetettek az életüknek miattuk (bocsánat, nem tudom máshogy nevezni őket, mert akikkel tapasztalatom volt, VALÓBAN ilyenek).

A “fölfelé nyalok, lefelé rúgok”-elv tökéletesen érvényesül a palettán.

Aki nem annyira “finom és művelt nagyasszony”, mint ők, aki nem azokban a körökben mozog, vagy szimplán tanuló és tapasztalatlan, az számukra más kasztba tartozik, akivel úgy beszélnek, mint a kutyával.

Őket “így törték be”, anno ők is hasonló bánásmódot kaptak, amikor konziba és Zeneakadémiára jártak, így ezt adják tovább. Csak azt remélem, a fiatalabb generáció nagyobb része már nem folytatja ezt a láncot.

2022. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Sajnos azt gondolom, hogy a mostani fiatal generáció is nagyon kitett ennek, ha meg nincsenek jó minták, meg a változásnak az akarása se, akkor hogyan tudnák, hogy mi az a bánásmód, amit az utánuk jövők érdemelnek majd és hogyan tudnák levetkőzni a káros mintákat? :/ Nagyon merevek hierarchiák, a képzőművészet sem különb. + Rohadt sok az áskálódás, nagyon sokat jelent, hogy kihez van kapcsolatod, kinek a kije vagy, amit a mostani kultúrpolitika se segít... Ha fiatal művészként szeretnéd azt, hogy emberhez méltóan bánjanak veled, legyen lehetőséged a művészeti ágaddal foglalkozni, nem csak alibizni, és nem akarsz 40 évesen egy szenvedély/mentálisan beteg seggarc lenni, akkor (és hát sokszor itt lyukadunk ki), külföldre kell menni. :(
2022. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van két színész ismerősöm. Mindkettő egy tündér.


Két táncos ismerősöm, ők kissé zárkózottabbak voltak, de nagyon kedvesek is és képesek voltak az embernek sok önbizalmat adni.


Zenész ismerősöm, ő mindenkinek ott segít, ahol tud, egyszerűen hamar megszereti mindenki, olyan kellemes a természete.


Egy költő ismerősöm, ő a tipikus, ha nincs baj akkor nagyítóval keressünk egyet. Neki a verbális kommunikációval sok gondja van, amit gondol ki is mondja, legyen az olyan, amit épp eszű ember nem mondana ki. Ezen kívül sokszor lát mást a dolgokba.


Azon ismerőseim akik szívesen irkálnak verseket, de nem lettek híres költők, kicsit érdekes személyiséggel rendelkeznek.

2022. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és miket csinálnak? A színészek barátnőkkel vagy a családdal vannak.


A táncosok a szűk baráti körükkel, pont úgy ahogy más fiatalok. Az egyiknél baba is van már.


A zenész inkább a családdal van és a barátaival, utazgatni szeret még és a zenén kívül is a zene az élete. :D


A költő néha iszogat meg a nőket próbálja becserkészni.

2022. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

3-as, 4-es, jól leírtad :)

a táncosok közé sosem tudtam vegyülni, de még nem adtam fel. Érdekesek számomra. (És szépek xd ) (35F, zenész) :)

2022. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!