Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ferenczi Kamirol vélemény? Én...

Ferenczi Kamirol vélemény? Én nagyon imádom,hangja is iszonyat jó és a stílusa is nagyon menő.❤️😍🥰😩🥵

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Hangja is nagyon jó szép is és a stílusa is kib@szott jó, X-ben neki kellett volna nyernie, IMÁDOOOM ❤️😍🥰🥵
Jol nez ki de a hangja nem tetszik❤️🤷
Hangja tetszik de nem szép 🎶🤷
Stílusát adom 😍❤️
Utálom 🤷
Nem a kedvencem de nem is utálom 🥰
Nagy képű, jó hogy nem nyerte meg az x-et🤷😅
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű hangja van. Megérdemelte volna a győzelmet. Úgy viszont nem jön be, mint csaj, mert nem vagyok leszbikus :D
2022. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
A stílusa valami borzalmas, annyira beképzelt, fennhordja az orrát, hogy valami elképesztő. Hangja tetszik, abban igaza volt hogy hang alapján ő érdemelte volna a győzelmet, de amilyen arrogáns, beképzelt, inkább felejtős előadó. Kinézetéről nem írok semmit, csak annyit hogy nekem nem jön be.
2022. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Az meg ki?
2022. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
🤷😅
2022. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
(Szerintem ezt a témát el lehet engedni) Kamillának igen is jó hangja, de nincs mögötte semmi más extra. Mindenki azon hisztizik hogy a "lényeg a hang" pedig nem arról szól. Írhatnék ide egy regényt is, de inkább azt fogad el hogy az "X egy lehetőség az előadók számára hogy megmutassák hogy önálló előadóként milyen teljesítményt tudnak nyújtani a jövőben" vagyis ki tud magának követőket szerezni, ki tud olyat letenni az asztalra amin fel lehet egyedileg ismerni ha meghallgatsz egy Alee vagy egy Paulina számot. Mert ott tudni fogod hogy ők azok és egyediek. Nekem ilyen szempontból nagyon is tetszett a mai év.
2022. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mai év?
2022. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
6# látszik hogy nincs annyi IQ szinted hogy az előzö mondataimat fel se fogod és inkább ide vágsz valamit
2022. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#10 Kamilla: nincs neki személyisége, stílusa, nem egyedi és nem zeneszerző. És hogy jobban érezd magad nem Alee-t hozom fel példának hanem Paulinát. No, ő hozott ám saját dalokat az X-be, nagyon is egyedi és nem adta rosszul őket elő. Fel lehet egyedileg ismerni.

Na itt jön Kamilla aki pont ennek a szöges ellentétte.

Elég csak ránézni a arra amikor a "Video" dalát (amit nem ő írt) adta elő.


És most lehet hogy neked fog leszakadni a pofád, de ő nem előadta hanem elénekelte. BIZONY az eléneklés meg az előadás az két külön dolog.

Csak ott állt egy helyben, ez nem előadás. Sem egyedi, semmi más jól énekelt, de SEMMI.

Mert ha te vagy a Michael Jackson és előadod a Billie Jean-t akkor elvárható hogy tudjál Moonwalkozni. Ennyi, ha nem tudsz táncolni vagy nincsenek táncosaid meg ötleteid akkor akármilyen a hangod nem vagy tehetséges

2022. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as, milyen #10?
2022. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 na most ugyanazt tudnám mondani mint a 7-es
2022. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!