Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért borotválta le a legutóbb...

Miért borotválta le a legutóbbi videójában a haját Pottyondy Edina?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
A nézettségért, feltűnési viszketegségben szenved...
2022. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Leírta a Facebook oldalán - amit megírtak a Telex és más oldalak is.
2022. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

elolvastam a Telexes cikket, de megerősített abban, amit eddig is gondoltam:


ez nő hibbant, és nem is kicsit. egy szakember kéne neki.

2022. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amikor a kérdést kiírtam, még nem volt sem fb bejegyzés, sem telex-cikk. De amióta van, azóta sem értem, mert direkt nem adott egyértelmű magyarázatot rá, csak sejtet, meg "médiahack", de ezek mellédumálások.

Hajlamos vagyok (értitek, haj :D ha-ha) azt gondolni, amit az első válaszoló írt: ez már tényleg feltűnési viszketegség. Sajnos Edinát is kezdi elrontani a hírnév, volt olyan videója, amiben tizenpercig azért rinyált, mert egy fideszes barom nem engedte fellépni az egyik művházban. Ezt pár ütős mondattal is el lehetett volna intézni, aztán lépjünk a következő megkommentelendő hírre, de nem, ő ezt látszott, hogy iszonyú nagy sértésként fogta fel, és ki akarta kiabálni a fájdalmát, mert ŐT, a Naggyá Vált Asszonyt nem lehet csak úgy elutasítani.... Ki kellett volna röhögni az ilyen barmot, és menni tovább.

Szóval én is azt látom, hogy van itt már valamennyi arc, meg néha szándékos nagyotmondás, eltúlzott színészkedés, és ez a hajleborotválás is pont arra volt jó, hogy megélénküljön iránta a figyelem. Azért valahol ez szomorú.

2022. febr. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!