Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy dolgozzátok fel Csollány...

Hogy dolgozzátok fel Csollány Szilveszter halálát?😢🕊️

Figyelt kérdés
Szegénykém, úgy sajnálom!😭 Most az egész ország szomorú miatta, ahogy én is...Pedig nem is ismertem személyesen, de ez olyan tragédia..Ő egy értékes ember volt! :c

2022. jan. 25. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Egy pszichológust ajánlok elsősorban neked, ha vadidegen emberek halálához neked gyász és feldolgozás szükséges.
2022. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy a több tízezer másik honfitársunk is értékes volt, akik meghaltak a járványban, vagy meghalnak nap mint nap.

Csak róluk nem lehet ugye írni, mert nem kattintanának alsó mucsaröcsögei Pálinkás Béla bácsi halál hírére.

Habár ha csak a cikkből derül ki, hogy "kit gyászol egész ország" egy próbát megérne...

Nem kicsinyítem Csollány Szilvesztert, a maga nemében egyedülálló volt, de ha az én hozzátartozóm, barátom, ismerősöm lenne, marhára idegesítene, hogy egy idő után már csak a kattintások miatt mennek a cikkek, hogy xy így nyilatkozott, xy így búcsúzott...

2022. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Annyira nem rázott meg, és nem is volt váratlan.
2022. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem szeretnék beleavatkozni a dolgokba, és mégis megteszem. Csollány Szilveszter az ország egyik büszkesége volt. Halála az ország vesztesége. Ezt a veszteséget Kóbor János halála kapcsán is átéltük, csak az ő elvesztése ennek százszorosa. És mindketten azért vesztették el MOST az életüket, mert ......

Nincs egyéb hozzáfűzni valóm, mint az, hogy sajnálom.

2022. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Én is sajnálom, de úgy is fel lehet fogni, hogy màr nem szenved, sőt, ha vallásos valaki, akkor már “jobb” helyen van, a családjának rosszabb lehet a hiánya, fiatal volt…
2022. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem érdekel. Számítottam rá. Meg valahogy nem hoz lázba.

Tinikoromban viszont vegignéztem a szeress mostot, már akkor megkedveltem Babicsek Bernátot. Azon sokkot kaptam.

2022. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
A Szeress mostot én is kedveltem fiatalként, Bernát korai halála eléggé elszomorított. Isten nyugosztalja.
2022. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak névről ismertem, meg ami néha bulvárban szembe jött róla, szóval igazából úgymond nem nagyon érint.
2022. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Épp most néztem meg az M4 Sporton róla azt a 45 perces emlék videót a 2000-es olimpiáról amit ma leadtak, nehéz feldolgozni nagyon...
2022. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Robin Williams halálakor én is éreztem hasonlót, de nem vagyok hajlandó feldolgozni.
2022. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!